Forum Fantastyka Star Trek Nawiązania

This topic contains 622 replies, has 77 voices, and was last updated by  Romek 63 3 years ago.

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 623 total)
  • Author

W filmie "Spring Breakers" raper Alien określa swoje łóżko jako USS Enterprise.

Match
    Participant

Doctor Who 2012 Christmas Special

Lens flare mówią same za siebie 😉

Dołączona grafika

Elvenking
    Participant

Seria reklam firmy esurance. Może nie jakieś wybitne, ale warte odnotowania :D[youtube]sXekWZ5kqPQ[/youtube][youtube]hKgogjk4MjQ[/youtube][youtube]SJSqn8_zdjE[/youtube]

Barusz
    Participant

Startrekowy odcinek Suite Life, warto:

http://www.youtube.com/watch?v=9YdSAmhQjVU 😉

Dalek
    Participant

Startrekowy odcinek Suite Life, warto:

Meth, not even once 😉

Diabeu
    Participant

Z GTA V

Dołączona grafika

😎

Slawek
    Participant

Cała gra "Redshirt" to jedno wielkie skupisko nawiązań do ST, czasem nawet z bezpośrednio zaczerpniętymi nazwami (Strategema, Tsunkatse itp.)

Jeszcze przez dwa dni można dorwać bundla gdzie jest m.in. Redshirt za cenę zaczynającą się od dolara - https://groupees.com/bm11

Gra jest specyficzna - fejsbuk w kosmosie. Humor i nawiązania są fajne, ale sama gra to raczej zabijacz czasu. Ciężko się przełamać, ale gdy już się ogarnie menu, to jest nawet zabawnie. Szkoda tylko, że akurat gdy się wkręciłem, to napotkałem bug, który nie pozwala mi kontynuować kampanii 🙄

[youtube]Nf850By_Nds[/youtube]

Slawek
    Participant

Romek 63
    Participant

Warnog - oficjalne piwo Klingonów

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18875/w...-piwo-klingonow

Dołączona grafika

🙄

Pitmistrz
    Participant

Piwo?Jestem oburzony, powinni krwawe wino zrobić a nie jakiegoś browara.Z drugiej strony lepszy rydz niż nic. :)Qapla.

K'tinga
    Participant

W piwie tym dodano słód żytni do pszenicznego piwa

I co to ma wspólnego z Klingonami? Gdyby chociaż użyli słodu Carared albo monachijskiego do uzyskania czerwonej barwy. Moim zdaniem Red Ale by się bardziej nadawało niż Dunkel.

Poza tym, piwo sprzedawane w pintach amerykańskich (mniej niż pól litra)? To przecież prawie homeopatia 😛

Taką barwę powinno mieć piwo klingońskie:

http://www.okazje.info.pl/ds/delikatesy/st...sh-ale-25l.html

Chyba sobie takie uwarzę 🙂

I. Thorne
    Participant

Forteca 2 z Christopherem Lambertem.Kiedy juz sie znalazl w wiezieniu na orbicie Ziemie to zaczal myslec o ucieczce.- I jak to zrobisz? Teleportujesz sie? - pyta sie kumpel.W oryginale jak pamietam "someone beam you up?" - byl dobry tlumacz co zalapal nawizanie.

zdarom
    Participant

Dzisiaj byłem na Kapitanie Ameryce II i na początku filmu miał listę rzeczy do zrobienia/obejrzenia. Jeśli dobrze zauważyłem miał tam napisane Star Wars z czego Wars było skreślone i zastąpione przez Trek. Więc do obejrzenia miał STAR TREKA. Jeśli ktoś to widział niech napisze czy jestem w błędzie czy nie.

Jamjumetley
    Participant

Tu jest obrazek: tor.com 😉

Jamjumetley
    Participant

Właśnie trwa Drużyna A na Polsacie.

Scena w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci akurat zaczynają oglądać fikcyjny film z rzutnika. Trwają napisy początkowe. W obsadzie zobaczymy następujące nazwiska: Reginald Barclay, Starbuck. Są to postaci z odpowiednio: Star Trek: The Next Generation i Battlestar Galactica grane przez Dwighta Schultza i Dirka Benedicta, czyli oryginalnych Murdocha i Buźkę 😉

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 623 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram