Forum Fantastyka Star Trek Nawiązania

Nawiązania

Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 651 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #106582

    Reid powiedział, że najbliższe do Beam me up, Scotty. Było Scotty, Beam us up w odcinku "The Gamesters of Triskelion". Właściwie to w jednym momencie było jeszcze bliżej - Star Trek IV: Scotty, beam me up 😀

    Reyden
    Participant
    #106601

    Warehouse 13 1x07 .Jedna z postaci mówi coś takiego :Claudia Donowan Warehouse 13 : Następne Pokolenie .Pokazując przy tym gest ta'al .

    Barusz
    Participant
    #106643

    Właśnie skończyłem nadrabiać 23. sezon Simpsonów, a ponieważ nie było w nim zbyt dużo nawiązań, więc można napisać o tym z ostatniego jak dotąd odcinka. W 23x22 Lady Gaga jest w swoim pociągu montowana dokładnie tak, jak Borg Quinn w FC. No, chyba, że to aluzja do jakiegoś teledysku albo czegoś innego Gagowego, uświadomcie mnie w takim wypadku.

    Romek 63
    Participant
    Reyden
    Participant
    #106679

    Warehouse 13 3x04 .Agent Jinks i panna Donovan szukają artefaktu podczas inscenizacji bitwy z czasów wojny secesyjnej , w pewnym momencie Claudia strzela do jednego z aktorów z Tesli ( rodzaj pistoletu elektrycznego wynalezionego przez Nikolę Teslę ) , inny aktor przechodzący obok mówi coś takiego - przeklęci Trekkies .Smaczku dodaje fakt że w tym samym odcinku gra Jeri Ryan .

    Cross
    Keymaster
    #106680

    Było.

    Dalek
    Participant
    #107726

    Na tvn 24 właśnie, a propos misji Felixa Baumgartnera, mówili, że w star treku 11 też był taki skok :).

    Jamjumetley
    Participant
    #107727

    I w Generations (usunięta scena) i chyba w Voyagerze 🙂

    master_bruce
    Participant
    #107988

    W premierowym odcinku najnowszego serialu animowanego o Wojowniczych Żółwiach Ninja Leonardo ogląda serial "Space Heroes" łudząco podobny do Starego Treka TOSa 🙂

    Match
    Participant
    #108490

    W najnowszym Big Bang Theory jest kolejna część "Fun with the flags", z Willem Weathonem i flagą UFP.I jest taka perełka:-He was overacting on purpose!-Really? He reminded me of young William Shatner.:D

    Salamandra
    Participant
    #108885

    W latach dziewięćdzięsiątych była taka wyjątkowo głupia kreskówka "Eek! The Cat". Ostatnio chciałam ją sobie przypomnieć i oto, co znalazłam:

    "Star TrEek"

    Część I: http://www.youtube.com/watch?v=Tj4-Ko78I8E

    Część II: http://www.youtube.com/watch?v=jq37q7pZeJc

    Jedyne, co mnie naprawdę rozśmieszyło to redshirt i jego absurdalna śmierć 😆

    mad
    Participant
    #108922

    dziś w panoramie o 18.00 na kanale TVP2, omawiano drukarki 3D m. in. pomysł zaczerpneli Polacy z Poznania i pracują nad własnym prototypem. W dokumencie było nawiązanie do Star trekowego replikatora 🙂

    Popen
    Participant
    #109668

    Co sądzicie o nowym odcinku Big Bang Theory? Dawno według mnie nie było tak dobrego 🙂

    Nawiązań w nim mnóstwo 😉

    Big Bang Theory Odcinek 13

    LIBERTO
    Participant
    #109671

    świetny, i dzięki za podanie strony 😉

    Popen
    Participant
    #109672

    Nie ma sprawy 🙂 polecam kliknąć w Zobacz linki do pozostałych hostingów i stamtąd wybierać filmy.

    Dodatkowo fajne miejsce do oglądania filmów:Star Trek

    lepsze limity(3 pełne odcinki da się zobaczyć:)

Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 651 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram