Forum Fantastyka Star Trek Naszywki i inne

Naszywki i inne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1860

    Pod tym linkiem: http://www.americanpatches.com/ znajdziecie strone gdzie znajdzie naszywki związane z Trekiem i nie tylko. Niestety nie wiem jaka wygląda możliwość kupienia ich z naszego kraju, no cóż ja jednak spróbuje. A o to mała próbka dla zachęty:

    Dołączona grafika.

    Anonymous
    Guest
    #12725

    Prezentują się całkiem całkiem... Co do sposobu ich zdobycia - jedyny pomysł jaki mi wpadł do głowy to spytanie właścicieli sklepów militarnych. Ostatecznie naszywki US które mają w ofercie skądś się wzięły. Chyba, że ktoś chce kupować bezpośrednio u źródła. Prośba: daj znać, co wyszło z Twoich prób... Oby się zakończyły powodzeniem 🙂 .

    Xalein
    Participant
    #12733

    Ruszyl sklep POGF moze przez niego bedzie mozna zakupic te naszywki

    Krusty
    Participant
    #12762

    Trzeba by im to podrzucić, może wtedy będzie łatwiej kupić.

    tolo
    Participant
    #15231

    Ruszyl sklep POGF moze przez niego bedzie mozna zakupic te naszywki

    A ciekawe ile kosztowałoby uszycie takiej naszywki z nadrukiem. Jeśli nie jest to zbyt drogie to czemu nie.

    Xalein
    Participant
    #15232

    A ciekawe ile kosztowałoby uszycie takiej naszywki z nadrukiem. Jeśli nie jest to zbyt drogie to czemu nie.

    Wiesz tu jest oferta butiku POGF http://butik.pl/pogf2

    tolo
    Participant
    #15237

    Internetowy butik nie wchodzi w rachubę. Nie mam zwyczaju kupować i sprzedawać niczego poprzez internet.

    AHM
    Participant
    #15241

    Internetowy butik nie wchodzi w rachubę. Nie mam zwyczaju kupować i sprzedawać niczego poprzez internet.

    Czemu?? Ja kupiłęm kiedyś komunikator a raczej dwa komunikatory. Cena kosmiczna 37$ z przesyłką, ale i tak się opłacało!!!!

    Xalein
    Participant
    #15244

    Czemu?? Ja kupiłęm kiedyś komunikator a raczej dwa komunikatory. Cena kosmiczna 37$ z przesyłką, ale i tak się opłacało!!!!

    Jeszcze przez polski internet to moge kupowac ale przez zagraniczny to raczej nie, jakos nie mam odwagi kupic, a chetnie chcialbym miec taki komunikator.

    tolo
    Participant
    #15276

    Ktoś mi jakiś czas temu wspominał o koszulkach z nadrukowanymi motywami ST. Czy wiesz coś o tym?

    Gosiek
    Participant
    #15281

    Jeszcze przez polski internet to moge kupowac ale przez zagraniczny to raczej nie, jakos nie mam odwagi kupic[...]

    Spróbuj bo naprawdę warto. 😀 W zagranicznych sklepach internetowych jest duży wybór towarów, które nigdy nie dotrą do Polski. Ja kupiłam komunikator na stronie http://www.startrekfanclub.com/ cena w raz z wysyłką to 25$ - około 100 zł czyli drogo 🙁 ale jakość obsługi super, wysyłka DHL-em i kurier przynosi towar pod drzwi. Jedyny minus to forma płatności - akceptują tylko karty kredytowe.

    tolo
    Participant
    #15284

    Nie wiem czy coś kupię, ale na pewno zajrzę.

    Panie tolo ktory to juz raz prosi sie pana o wycinanie zbednych cytatow??

    Jean Luck Picard
    Participant
    #15417

    a można prosić link do tego sklepu interntowego POGF ??

    Gosiek
    Participant
    #15418

    a można prosić link do tego sklepu interntowego POGF ??

    Gdybyś spojrzał kilka postów wyżej sam byś go znalazł 😛

    Jest też na stronie POGF. Na razie nie ma zbyt wielkiego wyboru towarów. Ale kto wie - może z czasem coś przybędzie 😉

    Jean Luck Picard
    Participant
    #15420

    Sorry że nie zauważyłem ! Jeżeli chodzi o strone sklepu POGF gdzie dostac można jedynie koszulki i kubki to wyobraź sobie że zauważyłem ten link!

    Myślałem że jest jeszcze jakiś inny link do tego sklepu internetowego gdzie znalazłoby się więcej gadżetów z filmu!!!

    Helm warp 9 engage!

    Moderator sie zastanawia gdzie tu logika? Sam sobie przeczysz. Zdecyduj sie na cos wkoncu...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram