Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nasze avatary

Nasze avatary

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 109 total)
  • Author
    Posts
  • Manul
    Participant
    #85882

    Ja wybrałam Uhurę, bo identyfikuję się z Redshirtami. Uhura ma być dla mnie patronem od Redshirtów, którzy nie umierają od wybuchających kamieni.

    Galactica
    Participant
    #85884

    Macie fajne avatary 🙂 Ja z wiadomych względów mam Battlestara "Galactica" 😀

    Romek 63
    Participant
    #85885

    Wybrałem Kapitana Jonathana Archera oczywiście z tej przyczyny, iż bardzo się przyczynił do powstania Zjednoczonej Federacji Planet 😀 Poza tym jest sympatyczny i najbardziej realny jako postać, ze wszystkich kapitanów Star Trek'a 🙄

    Elvenking
    Participant
    #85889

    Ja wybrałem nastrojowe zdjęcie Brenta Spinera, bo Data to mój ulubiony bohater TNG 🙂

    #85909

    Czekam na komentarz Manul... ;D odnośnie powyższego.

    Manul
    Participant
    #85925

    Czekam na komentarz Manul... ;D odnośnie powyższego.

    Ach, co mi tam?!

    ROoooaRRr! Elevenking - good choice. Very good! 😀

    #85935

    Dziękuję Manul za wyczerpującą wypowiedź.

    Eviva
    Participant
    #85936

    A ja wybrałam siostrę Chapel, bo lubię te postać. Jest bezpretensjonalna i sympatyczna - i uwielbia Spocka.

    Elvenking
    Participant
    #85939

    ...no a poza tym grała ją Majel Barrett, czyli późniejsza daughter of the Fifth House, holder of the Sacred Chalice of Rixx, heir to the Holy Rings of Betazed 😀

    Manul
    Participant
    #85942

    Dziękuję Manul za wyczerpującą wypowiedź.

    Cała przyjemność po mojej stronie Doktorowo!

    The D
    Participant
    #86101

    Akurat gdy uznałem, że przydałby się jakiś "najnowszy film twórcy Terminatora" przeżywałem powtórną fascynację gumisiami. I o ile nie identyfikuję się za bardzo z księciuniem, to po zastanowieniu doszedłem do wniosku że on i Toudi to najciekawsze postacie w tej bajce.

    Eviva
    Participant
    #86102

    Akurat gdy uznałem, że przydałby się jakiś "najnowszy film twórcy Terminatora" przeżywałem powtórną fascynację gumisiami. I o ile nie identyfikuję się za bardzo z księciuniem, to po zastanowieniu doszedłem do wniosku że on i Toudi to najciekawsze postacie w tej bajce.

    To zastanawiające, ale postacie negatywne bywają o wiele ciekawsze i bardziej przykuwające uwagę niz "ci dobrzy". Są barwne i często wielowymiarowe, stąd chyba ich popularność. Postacie pozytywne często sa ukazywane w sposób spłaszczający ich wizerunek do tylko jednej sprawy - że są dobrzy. A gdzie cała reszta? Żaden człowiek nie jest monolitem, tylko formacją geologiczną.

    ...no a poza tym grała ją Majel Barrett, czyli późniejsza daughter of the Fifth House, holder of the Sacred Chalice of Rixx, heir to the Holy Rings of Betazed 😀

    Dokładnie. Uwielbiam tę kobitę, co ja na to poradzę?

    Bartas
    Participant
    #86109

    Eviva zgadzam się w 100% na temat złych postaci. Po za tym, że są wielowymiarowe, to pewnie dlatego są ciekawsze bo pewnie każdy czasem miał ochotę być tym złym i postąpić wbrew ogólnie przyjętym normom.

    Barusz
    Participant
    #86116

    Gorzej, że często właśnie "postąpić wbrew ogólnie przyjętym normom" = "być tym dobrym" ;>A że bardziej fotogeniczne jest dobro od zła, co do tego nie ma wątpliwości 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #86117

    To zależy jak na to spojrzeć, zło, jako wielowymiarowa machina, bywa znacznie bardziej intrygująca i "fotogeniczna". Dobro, choć w całej swej okazałości jest "dobre" to najczęściej bywa zwyczajnie rozmemłane.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 109 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram