Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nasze avatary

Nasze avatary

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 109 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #42796

    Zbychu ten Twoj avatar to jedna ze scen z filmu The Rock (Twierdza) a zdjecie przedstawia gen Francisa X. Hummela (Ed Harris) i jego zolnierzy w ktorej z pierwszych scen po uwiezieniu turystow w celach Alcatraz 😉

    Zbychu
    Participant
    #42802

    Gratuluję wiedzy o filmach 😀 Piffffo czeka na odbiór 😎 Poza tym (tak, WIEM, że to offtopic 😆 ) to polecam ścieżkę dźwiękową do "Twierdzy", świetnie się słucha.

    I. Thorne
    Participant
    #43715

    A teraz ja.Co przedstawia mój nowy avatarek?

    J.L.Picard
    Participant
    #43717

    Jak dla mnie to samolot Batmana.

    Vashar
    Participant
    #43718

    Thorne ma mysliwiec Pijaw z serialu Space: Above and Beyond ;>

    Zarathos
    Participant
    #43719

    tia, zdaje sie ze to ta unowoczesniona wersja - od pijawy Richthoffena 😀

    Ok to teraz ja - uzywam tej grafy jako avatarka na sb.com (na TSS tylko reklamowki Excelsiora 🙂 ). co to jest 😀

    http://forum.spacebattles.com/customavatars/avatar4861_8.gif

    I. Thorne
    Participant
    #43720

    Co Vashar zaczął to Zary zakończył.Tak to pijawska wersja Czerwonego Barona.Ten kawałek z samolotem Batmana to mnie super rozbawił, ale gdybym nie oglądał SAAB-a to sam uznałbym go za Batmolot :blush:

    J.L.Picard
    Participant
    #43721

    Nie słyszałem o tym serialu. Gdzie go wyświetlaja?

    Zeal
    Participant
    #43722

    Nie wyświetlają. U nas był wyświetlany dwukrotnie. Oba razy na Polsacie. Istnieje tylko jeden sezon tego serialu... I jest jak najbardziej warty oglądania.

    Zarathos
    Participant
    #43724

    Popieram. Az wstyd przyznac, ale pod wzgledem bijatyk w kosmosie i zwiazanej z tym akcji uwazam SAABa za serial znacznie lepszy od Trekowej 'bijatyki kosmicznej' czyli DS9.

    J.L.Picard
    Participant
    #43725

    U nas to jedyne SF jakie wyświetlają to obetnicie wyborcze PiS. Przykład: "Zbudujemy 3 000 000 mieszkań".

    O`mus
    Participant
    #43726

    Zarathos - Dokładnie nie widać, ale jakbym miał strzelać to powiedział bym iż jest to Jastrzębiec :D:P:D

    Aquenral
    Participant
    #77077

    // Mówicie, że archeologia forumowa u Was jest potrzebna? Nie ma sprawy

    Ja mam Jordana Colliera (granego przez Billy'ego Campbella) z serialu The 4400. Tak się przyzwyczaiłem do tej postaci na avatarze, że mam go od jakichś trzech lat.

    Jamjumetley
    Participant
    #77084

    Byłem przekonany, że to Daniel Faraday 😉

    Aquenral
    Participant
    #77086

    To jest Faraday:

    Daniel Faraday

    Swoją drogą, też bardzo fajna postać 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 109 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram