Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Następna grywalna frakcja została wybrana

Następna grywalna frakcja została wybrana

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Jakiś czas temu odbyło się oficjalne głosowanie dotyczące następnej frakcji, której pojawienia się chcą gracze Star Trek Online.

• Borg
    • Romulan
    • Dominion
    • Cardassian
    • Horta

Ankieta na oficjalnym forum

Wygrali Romulanie, jednak o dziwo ledwo 11439 graczy wzięło udział w danym głosowaniu, z czego 235 z nich głosowało na Horta - ta "rasa" była raczej dość oczywistym żartem ze strony Cryptic.

[more]

Przyznam że ja także głosowałem. Choć póki co nie gram w STO, to jednak mogłem oddać mój głos. Niestety Cardassianie nie wygrali ale cóż, może następnym razem, szczególnie że na oficjalnym forum jest nieoficjalny temat o kolejnej rasie która powinna się pojawić po Romulanach. Cardassianie prowadzą póki co.[/more]

Flashbones
    Participant

Niestety Cardassianie nie wygrali

Także glosowałem na Carassian, szkoda, ale romki też mogą być, jak ich dodadzą to wtedy wrócę do gry.

I. Thorne
    Participant

Wiadomo było, że Romulanie wygrają, a i tak Kardazjan dadzą nastepnych.Tylko mi się zdaje, że będą to dodatki pudełkowe, a nie Season Ilestam.

Kell Aset
    Participant

Nie tak dawno ogłaszali milion aktywnych kont w STO a w tak ważnym raczej głosowaniu bierze udział tak mało ludzi 😮 no szkoda szkoda. W każdym razie ja poczekam na pojawienie się grywalnego Cardassian Union w grze, pewne dość długo poczekam ale dopiero wtedy pomyślę czy warto zainwestować w STO.

Flashbones
    Participant

Ja poczekam na romków, grałem do RA5 tylko federacją, klingonami próbowałem, ale jakoś nie było tak fajnie jak federacją, może gra romulanami będzie ciekawsza.

Kell Aset
    Participant

Choć w czasie bety dość krótko mogłem pograć Klingonem to jednak było bardzo fajnie, o wiele bardziej niż Federacją muszę Ci powiedzieć (pomijając fakt braku contentu PvE). Lubiłem te PvEvP zony, włączałem Cloak ON i latałem szukając kogoś z Federacji, stawałem za nim przełączając moc na uzbrojenie, Cloak OFF i atakowałem hehe jeśli nie szło zbyt dobrze bo choćby nagle nie walczyłem z jednym a dwoma statkami to zawsze starałem się wycofać, przełączać moc na silniki + skill evasive maneuvers który dawał szaloną prędkość mojemu małemu stateczkowi. Oczywiście przekierowanie mocy na tylne tarcze, a w krytycznych momentach skill emergency power to shields czy jakoś tak. Takie polowanko heh ^_^ , a ja zazwyczaj nie lubię PvP w grach mmorpg, dziwne 🙂 .

Gra Klingonami wymagała nieco innego podejścia i mi się to strasznie spodobało jednak były minusy posiadania zdolności maskowania jak chyba słabszy hull i tarcze (odrazu po wyłączeniu cloak tarcze podnosiły się powoli) niestety.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram