Forum Fandom Opowiadania Cykle opowiadań Narneńska Sekcja Nowych Technologii

Narneńska Sekcja Nowych Technologii

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #36675

    Biorąc pod uwagę w jakich Bólach to powstawało trudno mi powiedziec kiedy będzie kolejna część...ale bedzie;)

    Anonymous
    Guest
    #36695

    Fajne nawet bardzo , brawa Coenie 🙂 Tylko jak na mój gust przydaloby się trochę więcej dialogów w cyklu.

    Khanmael
    Participant
    #87729

    Fajne opowiadanko, super się czyta.

    Tylko tak się zastanawiam czy Minbarczycy zgodzą się na tą propozycję...

    Nie zaprzeczę, że liczy na korzyści w zamian za naszą pomoc – Trotyl odparł mu kiwając tylko głową – omówimy je jednak jak już zagadka zostanie rozwiązana. Bo, może my nie jesteśmy znani z naszej samartyańskosci, ale Minbarczycy są znani z tego, że spłacają swoje długi.

    W końcu Trotyl może zażądać od nich przysłowiowe "pół królestwa" już po fakcie - po rozwiązaniu zagadki - a oni jako że przystali na umowę w ciemno będą musieli spełnić żądania. Byliby głupcami zgadzając się na coś takiego:)

    pozdro.

    Zarathos
    Participant
    #88182

    Chłopie, Ty masz na prawdę jakiś problem z czytaniem dat.

    Piotr
    Keymaster
    #88184

    Zar, ale czy to powód, by nie komentował? Nie stresuj nowego. ;>

    Khanmael
    Participant
    #88218

    Witam.@ZarathosProszę "szanownego pana" o wybaczenie mojej chęci skomentowania opowiadania.Wyznacznikiem tego że nie można się wypowiadać jest status "wątek zamknięty" skoro nie jest znaczy że można wyrażać swoje uwagi w danym temacie.A to że post sprzed 5 lat... powinieneś sie Chłopie cieszyć że ktoś w ogóle czyta Twoje opowiastki a nie wytykać że post stary.a może go skasujcie aby nie kusił o dodawanie komentów.

    Zarathos
    Participant
    #88221

    Jestem światłym i dumnym wychowankiem spacebattles.com, a tam za ożywianie dawno martwych tematów można dostać bana. Jakoś się tak przyzwyczaiłem, że nekromanta gorszy niż troll. A opowiadanie nie jest moje, tylko Coena.

    Piotr
    Keymaster
    #88240

    Zarathos, ale co złego w komentowaniu starego opowiadania? Ja, będąc autorem, cieszyłbym się, że ktoś kilka lat po publikacji czyta i chce skomentować mój tekst.

    Khanmael
    Participant
    #88265

    @ZarathostFakt opowiadanie nie Twoje tylko Coena. Nie chce mi się już ciągnąć tego tematu.Więcej tematów komentować nie będę aby nie razić dumy bo co do światłości to sprawa subiektywnej oceny.@Piotr - thx.Pozdrawiam.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram