Forum Fantastyka Star Trek Napisy...

Napisy...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 241 total)
  • Author
    Posts
  • mattik
    Participant
    #1880

    Czy posiada ktoś może polskie napisy do tego odcinka?

    OmegaOne
    Participant
    #13253

    napisy.org ;]

    mattik
    Participant
    #13278

    Cos mi sie wydaje ze sa tylko angielskie...

    mnemen
    Participant
    #13304

    Cos mi sie wydaje ze sa tylko angielskie...

    http://napisy.gwflota.com/download/tng/tng-524.zip

    OmegaOne
    Participant
    #13308

    Cos mi sie wydaje ze sa tylko angielskie...

    Esz faktycznie... sorki.. sprawdzilem tylko ze sa a nie jakie sa :/

    mattik
    Participant
    #13314

    dzieki mnemen... co prawda nie ta wersja, ale dopasuje sobie moze... Czemu nie widzę tych napisów na Think thank?Już wiem 😀 Jest tylko w ogłoszeniach...

    mnemen
    Participant
    #13342

    Czemu nie widzę tych napisów na Think thank?

    Nie, one nie są wykonane przez grupę i znajdują się w strefie wolnego uploadu (linki na samym dole głównej strony TT)

    Tomaj
    Participant
    #13347

    Ja szukam napisów po angielsku. Na napisy.org większość jest po polsku. Czy ktoś zna miejsce, gdzie istnieją w wersji oryginalnej?

    Reyden
    Participant
    #13350

    tutaj są po angielsku :

    http://napisy.ussbrowarek.org/Oryginalne/

    Do TOS,TNG i DS9

    mattik
    Participant
    #13455

    Szukam napisów 3x26 VOY (polskich lub angielskich). A tak wogóle oprócz wszystkich stron podanych w FAQ forum. Jest jakiś jeszcze sposób zdobywania napisów?

    Romulanka
    Participant
    #13457

    Szukam napisów 3x26 VOY (polskich lub angielskich). A tak wogóle oprócz wszystkich stron podanych w FAQ forum. Jest jakiś jeszcze sposób zdobywania napisów?

    Cóż... Można samemu przetłumaczyć lub ładnie poprosić/przekupić/zmusić jakiegoś kolegę (lub koleżankę), maniaka anglistycznego. 😈

    Xalein
    Participant
    #13458

    Cóż... Można samemu przetłumaczyć lub ładnie poprosić/przekupić/zmusić jakiegoś kolegę (lub koleżankę), maniaka anglistycznego.  😈

    Kogo masz tu na mysli ❓

    Piotr
    Keymaster
    #13459

    Mamy kilku dobrych tlumaczy w zalodze... tylko ze cierpia na chroniczny brak czasu.

    Vashar
    Participant
    #13460

    Mamy kilku dobrych tlumaczy w zalodze... tylko ze cierpia na chroniczny brak czasu.

    Piotr... nie prowokuj... bo zaczną się pojawiać posty w stylu "a na kiedy będą napisy do....?" ;P 😈 😈 😈

    Piotr
    Keymaster
    #13461

    Piotr... nie prowokuj... bo zaczną się pojawiać posty w stylu "a na kiedy będą napisy do....?" ;P 😈 😈 😈

    A chwile po tym zaczna pojawiac sie odpowiedzi z nr konta tlumaczy TSS z prosba o fundusze na przyspieszenie prac. 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 241 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram