Forum Fantastyka Star Trek Najwspanialszy statek swiata ST

Najwspanialszy statek swiata ST

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 296 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #15301

    Mi się najbardziej podoba Galaxy. Olympic, Runabout też ją bardzo ładne. Excelsior i Nova są spoko. Natomiast najgorszy jest Ambassador, Miranda i łyżka Intrepid ;).

    Ixion
    Participant
    #15309

    Najładniejszy: SovereignInne ładne: Prometheus, Galaxy, Nova, promy typów 9 i 11Olympic też może być.

    Xalein
    Participant
    #15310

    No juz myslalem ze tylko mi sie podoba Olympic

    Thengel
    Participant
    #15313

    No juz myslalem ze tylko mi sie podoba Olympic

    Mi również się podoba 🙂 Tyle że jest inny, a inność zawsze budzi strach lub odrazę.

    Xalein
    Participant
    #15315

    Mi również się podoba 🙂 Tyle że jest inny, a inność zawsze budzi strach lub odrazę.

    On moze nie jest najladniejszy z zewnatrz, ale mi sie bardzo wnetrze podoba.

    SeDris
    Participant
    #15329

    Moim zdaniem najladniejsym okretem jest Sovereign oraz Avatar ale klingonskie krazowniki Vor`Cha tez daja rade 🙂

    Reyden
    Participant
    #15330
    Quote:

    Moim zdaniem najladniejsym okretem jest Sovereign oraz Avatar

    Pierwsze słyszę o tej jednostce , skad ja wziołeś

    Xalein
    Participant
    #15331

    Ja tez pierwsze slysze...

    Kruge
    Participant
    #15332

    oj, wy federasci... zero poczucia estetyki. najpiekniejszym okretem jest oczywiscie K'T'Inga. bije na glowe nawet takie pieknosci, jak B'Rele i Vor'Che... i zapamietac to natychmiast 8)

    Vidmo
    Participant
    #15335

    W temacie, jest mowa o najładniejszym statku ale nie jest powiedziane, że musi być ze świata Star Treka w takim wypadku podam 2 przykłady (jeden z ST, a drugi z gry 😛 ):a) "Myśliwiec" przechwytujący Manta (okręt baaardzo szybki i baaardzo zwrotny z potężnym pancerzem i silnym uzbrojeniem, gdyby przełorzyć go na świat ST to Defiant mógłby się schować 😛 ) - Okręt pochodzi z gry Ufo 2 - Terror from the deep 😈 😎 A jeżeli chodzi o klasę okrętu ze Star Trek'a to obstawiam Sovka (chodzi mi tu o sam wygląd, a nie wartości bojowe czy zwrotność)Ps: Nic nie mam do klasy Olimpic ani do żadnej innej ponieważ tak naprawdę wszystkie są całkiem ładne 🙂

    Zarathos
    Participant
    #15338

    Najladniejszym okretem SF w historii jest Vampire z B5 (ten okrecik zwiadowczy cieni). Nr 2 to Battlecrab (tez cieni i tez z b5) a trzy to G'quan (tez z B5, ale tym razem Narnenski).A jezeli chodzi o treka to Galaxy (slicznosci ty moje :D), Olympic (w sumie bardzo ladny okret) i Akira.Zarathos

    Reyden
    Participant
    #15339

    jak gadamy o S-F , to jeszcze dorzucę Biała Gwiazdę z B5 Vidmo : porównanie tej Manty do Defianta nie ma sensu ; nie mamy punktu odniesienia żeby je porównywać - moze sie okazać że faktycznie Manta jest lepsza , ale też mozę odpaśc po jednym strzale z Defianta ; to samo porównymanie statków z innych Sag z tymi z ST

    Vidmo
    Participant
    #15344

    Vidmo : porównanie tej Manty do Defianta nie ma sensu ; nie mamy punktu odniesienia żeby je porównywać - moze sie okazać że faktycznie Manta jest lepsza , ale też mozę odpaśc po jednym strzale z Defianta ; to samo porównymanie statków z innych Sag z tymi z ST

    Punktem odniesienia może być to, że w Ufo 2 Manta była trzecia (licząc też okręty "obcuchów") pod względem szybkości i wytrzymałości okrętem w grze, a mimo tego spokojnie mogła sobie poradzi z dwoma pancernikami obcych (2 pozycja), chociaż faktychnie nie ma co porównywać ten okręt z innymi ze świata ST 😉 .

    Ps: Gdyby przłorzyć Mante do Star Treka to raczej nie odpadłaby po jednym strzale 😛

    Slawek
    Moderator
    #15346

    Ja do swojej listy wcześniejszech chciałbym jeszcze dodać:

    Ładne:

    - Sabre

    - Peregrine

    - Defiant Pathfinder

    Brzydkie:

    - Daedalus (normalnie Olimpic przy tym to piękny okręt) Daealus

    - Rigel (no comment) Rigel

    - Federation (brzydki Constitution tylko z trzecią gondolą) Federation

    - Freedom (no comment) Freedom

    Xalein
    Participant
    #15348

    W/g mnie brzydkie jedynie sa statki Ferengich

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 296 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram