Forum Trek.pl Newsy Star Trek Najwięcej osób w strojach trekowych?

Najwięcej osób w strojach trekowych?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Całkiem niedawno w naszym serwisie o Star Trek Online ukazała się informacja o próbie bicia rekordu Guinessa w ilości osób przebranych w stroje ze Star Treka. Event miał miejsce 14 lutego w Londynie. Niektórzy twierdzą, że liczba 99 osób, które faktycznie przybyły, zostanie niebawem przebita w Las Vegas. Jesteście ciekawi jak to wyglądało? Obejrzyjcie filmik:

Źródło: SCI FI Wire

Barusz
    Participant

Jakoś mamy kryzys w fandomie. Sorry, ale liczba 99 nie robi na mnie wielkiego wrażenia.

Lo'Rel
    Participant

99? jaka porażka

The D
    Participant

Czepiacie się. Ja tam na żywo nie widziałem nigdy więcej niż 3 osób w pełnych kostiumach trekowych. A gwiezdnowojennych nie więcej niż 10.

Slawek
    Moderator

Oglądałem kiedyś filmy z konwentów w USA, na które przybywają z reguły setki osób, i śmiem twierdzić, że na jednym takim przeciętnym zlocie jest więcej cosplay'owców niż te 99 w Londynie.

cinus
    Participant

Wszyscy macie po części rację. Sęk w tym, że po raz pierwszy oficjalnie te osoby policzono i rekord został wpisany.

The D
    Participant

Aż dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na faceta podobnego do Picarda 😉 Nawet niektóre miny robił tak samo jak Stewart.A wracając do kostiumów, to trzeba przyznać, że była spora różnorodność. Taki federacyjny mundur jest stosunkowo prosty i dość łatwo dostępny (nawet u nas pojawiają się na allegro czy sklepiku Sheridana). Ale już taki pełny post TOS-owy strój klingoński trzeba wykonywać na zamówienie, albo składać i dopracowywać samemu. Widziałem też mężczyznę w pełnej Kardazjańskiej charakteryzacji.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram