Forum Fantastyka Star Trek Najlepszy odcinek lub film Star Trek

Najlepszy odcinek lub film Star Trek

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 242 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #60714

    Pamiętam, jak popłakałam się na "Wrath of Khan" przy scenie śmierci Spocka. Nie mogłam potem spać. Dopiero dwa dni później kumpela uświadomiła mi, że go wskrzeszą i to mnie uspokoiło. Z filmów zdecydowanie najbardziej podobał mi się TMP, a potem Undiscovered Country.

    Dragon
    Participant
    #60716

    Tak się zastanawiałem Eviva co się działo gdy oglądałaś ST2. Ja swoją drogą nie potrafię wskazać tego jedynego ulubionego, z filami mam tak zawsze. Jaki jest twój ulubiony film, a ja mam z 50 ulubionych i nie wskażę tego jedynego.

    Eviva
    Participant
    #60718

    Co się ze mną działo? Mało mnie szlag najjaśniejszy nie trafił, to się dział. A co do ulubionego filmu, ba! To "Julliette, albo klucz do snów". Stary francuski film z Gerardem Philipe - może nie tyle ulubiony, co film, który darzę największym szacunkiem. Przenosi człowieka w inną rzeczywistość i ma pewien trekowy posmak.Poza tym lubie jeszczwe mnóstwo innych filmów, choć też są to przeważnie starocie i szczęśliwie większość z nich mam na krążkach, zgrywane domową metodą z taśm. Filmy, seriale - o z seriali nietrekowych mój ulubiony to "Thierry la Fronde" (nie możesz znać) i "Ostatnie dni Pompei". szło to w 1985 bodajże i nigdy nie powtarzali, a wielka szkoda. Udało mi się złapać wersje z rosyjskim dubbingiem - dobre i to.A Ty?

    Anonymous
    Guest
    #60780

    "Ostatnie dni Pompei" powtarzali kiedyś na TVN lub TVN7. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale bedzie już z 8 lat. Nie zaprzeczę, że film jest doskonały.

    Eviva
    Participant
    #60784

    "Ostatnie dni Pompei" powtarzali kiedyś na TVN lub TVN7. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale bedzie już z 8 lat. Nie zaprzeczę, że film jest doskonały.

    Psiakość. Jak to się stało że przegapiłam? musiałam dostac kurzej ślepoty, taka moja w te i nazad.

    zdarom
    Participant
    #60800

    Tak to już jest że nie można wszystkiego kontrolować.

    Eviva
    Participant
    #60831

    Cały czas tego próbuję, ale nawet moje koty nie chcą mnie sluchać, co dopiero dystrybutorzy telewizyjni.

    stachuj
    Participant
    #60897

    jestem nowy na forum to zrobie taka troche bardziej rozbudowaną topliste:film: 1.'first contact' 2.'nemesis' 3.'insurrection' 4.'generations' (reszte widziałem po jednym razie i jakos tak nie przepadam za tos'em ;P)serie: 1.voy 2.tng 3.ds9 (reszta nie bardzo)odcinki:voy: 'year of hell', 'scientific method', 'the voyager conspiracy', 'worst case scenario' i duuuużo duzo innych :Dtng: 'unnatural selection', 'the chase', 'starship mine', 'cause and effect' i dużo xD właściwie to wszytkie, tak jak z voyagerem ;Pds9: tu jest problem, widziałem moze ze 40%, wiekszosc po jednym razie, wiec malo pamietam, zapadl mi w odcinek 'inter arma enim silent leges', ale to pewnie dlatego, że był tam intrepid i lubie bashira ;P i pamietam ten odcinek jak odo i quark sie rozbili i odo złamał noge xDent: nie lubie tego bardzo ;/ podobał mi sie chyba tylko 'dead stop' bo ta śmieszna stacja miała głos roxann dawson ;Ptos: pamietam tylko odcinek a androidami w którm grała majel barret :/ i to mgliście, a poza tym to ten z tribblesami xDstatki:najładniejszy jest oczywiscie intrepid 😀 i wogole uwielbiam statki federacji ;P olympic też. podobają mi się też d'deridexy.ulubione postacie:7, janeway, the doctor, beverly crusher, worf, data, bashirmyśle że najfajniejsza załoga była w tng, te wszystki smaczki typu o'brian albo barclay są fajne.wymarzona pozycja: chief medical officer na jakimś intrepidzie 😀 lubie niebieskie mundury, i wlasciwie cały personel medyczny z ST.

    Eviva
    Participant
    #60901

    Dlaczego? Dlaczego następny, co nie kocha TOSu? I to w dodatku praktycznie nie znając (skoro pamięta tylko dwa odcinki)?W dodatku zaraz chce być chief medical. A nie łaska zacząć od dołu, jak inni? Ja tam w załodze Jamesa Kirka zgodziłabym się nawet sprzątać kible, choć jako znawca techniki medycznej mogłabym się przydać McCoyowi w ambulatorium.

    stachuj
    Participant
    #60905

    nie bulwersuj sie eviva =Ptosu nie lubie, ale go szanuje i kropka.jesli chodzi o bycie cmo, to taka luźna uwaga była xD mam nadzieje, ze nikt nie pomyslał ze chodzi mi o ten dziwny forumowy ranking co tu macie xDby the way, eviva, jak wyobrażasz sobie star trekowe kible? xD ciekaw jestem ilosci teorii na ten temat... byly w koncu gdziekolwiek?

    zdarom
    Participant
    #60906

    ...jak wyobrażasz sobie star trekowe kible? xD ciekaw jestem ilosci teorii na ten temat...

    Używa się teleportera i wszystko sam z ciebie wyciąga. ;>

    Piotr
    Keymaster
    #60909

    Dlaczego? Dlaczego następny, co nie kocha TOSu? I to w dodatku praktycznie nie znając (skoro pamięta tylko dwa odcinki)?

    A zapomnialas juz, ze Ty niedawno wypowiadalas sie krytycznie na temat DS9 i (chyba) Voya tez ich nie znajac? 🙂

    Eviva
    Participant
    #60911

    E tam. Nie tak kerytycznie. I wogóle nic złego nie powiedziałam.A poza tym, gdzie jest powiedziane, że nie polubie, jak dogłębnie poznam? Zaś co do kibli - niestety, to wyższa konieczność. Jakieś musiały być. Człowiek nie miał właściwie domu, póki nie wynalazł kibelka.

    The D
    Participant
    #60912

    jak wyobrażasz sobie star trekowe kible? xD ciekaw jestem ilosci teorii na ten temat...

    Parafrazując inny wątek:

    Kible w ST są niekanoniczne.

    Eviva
    Participant
    #60914

    The D

    Parafrazując inny wątek:

    Kible w ST są niekanoniczne.

    Może niekanoniczne, ale niestety nie do uniknięcia. Czy się jest Ziemianinem, czy Klingonem, czy zgoła Wolkaninem, czy kapitanem, czy pokładowym ciura, kiedyś trzeba się... I o ile na morzu sprawa dość łatwa, o tyle in space nikt nie wystawi tyłka "za burtę".

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 242 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram