Najbliższe miesiące w STO

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #6555

    Najnowszy Season 5 Dev Diary rozjaśnił nieco sytuacje jeśli chodzi o nowości, jakich możemy się spodziewać w najbliższym czasie w grze. Oto krótkie podsumowanie:

    • Styczeń, oprócz startu Free-to-Play, przyniesie ze sobą szereg mniejszych patchy, a wśród nich najnowszy build z Tribbla zawierający między innymi nowe drzewko zdolności naziemnych.
    • W lutym, oprócz eventu z okazji drugiej rocznicy STO, gracze mogą spodziewać się wprowadzenia dwóch nowych okrętów - federacyjnej klasy Odyssey (Enterprise-F) oraz jego klingońskiego odpowiednika.
    • Marzec przyniesie z sobą długo oczekiwany Featured Series 4, poświęcony Dominium. Standardowo, możemy się spodziewać pięciu misji rozłożonych na okres pięciu tygodni. Także w marcu pokaźna aktualizacja czeka Duty Officer System.
    • Pomniejsze aktualizacje oraz eventy, których szczegółów póki co nie znamy, mają się ukazywać średnio co tydzień, począwszy od drugiej rocznicy, mniej więcej do końca maja.
    • Trwają także przygotowania do Season 6, który główną uwagę ma skupić na Foundry, PvP oraz Craftingu.

    Naturalnie, wszystko może jeszcze ulec zmianie, co - znając Cryptic - jest niestety bardzo prawdopodobne.

    Melnikor
    Participant
    #102749

    Już same zapowiedzi są zmianami 🙂 6 Sezon od dawna był ogłaszany jako okres otwarcia granic Romulańskich dla graczy, a tu cisza.

    Flashbones
    Participant
    #102750

    Marne te zapowiedzi, nic ciekawego. Featured Series 4 dopiero w marcu oni tam chyba nic nie robią lub za bardzo się nie starają.

    Silver Phoenix
    Participant
    #102751

    Nie do końca. Przygotowywali - i zapewne jeszcze to robią - przejście na f2p. To nie jest coś do zrobienia w godzinę. Możliwe też, ze przygotowują się do rocznicowego eventu. Nie wiem, czy widziałeś jak zmieniła się wtedy gra (nie tylko dok na Ziemi czy też u Klingonów) - i ile z tych zmian zostało na stałe. A zmieniło się sporo (nie wszystkie zmiany mi się spodobały, ale to mój problem; obiektywnie patrząc trzeba przyznać, że pracy Cryptic w to wszystko jednak włożył).Inna sprawa, że zmiany bądź ich brak nie zmienią faktu przeciętności samego STO 😉 Nie ma się co niecierpliwić, dopału to ta gra nagle sama z siebie przecież nie dostanie (co nie zmienia faktu, że i tak będę tam zaglądał 😉 Szkoda, żeby mi się oficerowie marnowali 😉 )

    Zarathos
    Participant
    #102752

    Aha. Pięć misji po ho ho ho i jeszcze trochę. Nowych graczy F2P pewnie głowa rozboli od nadmiaru PvE i misji. No, zachęta do grania w STO i inwestowania w C-Store jak jasna...Co prawda STO to gra zdecydowanie nastawiona na PvE i PvP jest tylko na zasadzie "bo w MMO musi być PvP" to jednak na start F2P mogli coś z tym fantem zrobić. Po dwóch tygodniach grania i dobiciu do VA PvP to jedyne co zostaje w grze do roboty. A PvP ssie więc nowi gracze na długo nie zawitają, a i znajomym nowej gry raczej nie polecą. Bo i po co - żeby lata czekali na kolejne parę misji?STO powinno się dawać jako modelowy przykład skopania super pomysłu.ALE jest i dobra strona - F2P oznacza, że nie będę musiał płacić za pogranie w nowe misje.

    Silver Phoenix
    Participant
    #102753

    Oj tam, oj tam ;)Przecież każde wprowadzenie nowego epizodu to niemal fanfary i zużycie szampana równe sylwestrowemu 😉 Cryptic daje Ci po prostu okazję do świętowania. Inaczej byś się rozbisurmanił - i nie daj Boże - żądał coraz to więcej!Ach, zapomniałem też o okazji do pojawienia się nowych bugów :DJeśli chodzi o endgame to racja - poza misjami Special Task Force (na które się boczę do tej pory - całą grę latam solo a teraz nagle mam grac grupowo? A takiego... Mogliby zrobić też wersję dla samotników) i daily, które same z siebie za ciekawe nie są, pozostaje jedynie odgrywanie misji z archiwum. No i grindowanie do nowego okrętu - ma to teraz trwać dużo dłużej. No, ale zajrzeć od czasu do czasu będzie można. W przerwie od World of Tanks czy Battlefielda 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram