Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Nagrody za weekend testów do odebrania

Nagrody za weekend testów do odebrania

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7473

  Dołączona grafika

  Doczekaliśmy się. Gracze Star Trek Online, którzy brali udział w testach dodatku Legacy of Romulus i którzy spełnili odpowiednie wymagania, mogą już odebrać swoją nagrodę, a jest nią kolejny unikalny Tribble. Aby to zrobić, należy w grze przejść do sklepu C-Store i w zakładce "Items" odszukać unikalnego Tribbla, a następnie kliknąć przycisk "Claim".

  Z ostatniej chwili: Ze względu na problemy z dostępem do gry podczas weekendu testowego, twórcy zdecydowali, że Tribbla będzie mógł odebrać każdy gracz.

  [more]

  Dołączona grafika

  Dzięki Nukara Tribble możliwe jest zdobywanie (powolne) Nukara Marków - podobnie, jak to miało miejsce z nagrodami za sezon 6 i 7 przytulanie się do futrzaka raz na godzinę jest nagradzane 1 Markiem.

  Źródło: portal Star Trek Online, Forum STO

  [/more]

  Beret
  Participant
  #113248

  Hmmmm ja tam nie miałem problemów z dostępem 😎 Tak szczerze mówiąc to nagroda była oczywista aczkolwiek nic po za tym. Cóż... nie postarali się, że już nie wspomne o tym, że sam tribble jest dość skąpy w bonusy. Mogli dać jakiś kąkretny fizyczny procentowy bonus do zadawania obrażeń np. tym toliańskim mieczem czy ogólnie dla bronii tnącej, to by wóczas było ciekawie 🙄 A tak to mogą i takiego tribbla jako całkowitą nagrodę za testy LoR (tak bądź co bądź dużego dodatku) oddać za darmo 😛

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram