Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nagroda Humanitarna dla Williama Shatnera

Nagroda Humanitarna dla Williama Shatnera

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4816

  Kochany przez ludzi aktor otrzyma prestiżową nagrodę na imprezie organizowanej przez RIIFF, Radę Humanitarną Rhode Island (RICH) i Rhode Island College; zostanie tam też zaprezentowany najnowszy film Shatnera “William Shatner's Gonzo Ballet”

  [more]William Shatner jako aktor zyskał światową sławę na małym i dużym ekranie. Jego rola Jamesa T. Kirka w telewizyjnym serialu z lat 60-tych “Star Trek" zrobiła z niego kulturalną ikonę. Międzynarodowy Festiwal Filmowy na Rhode Island uhonoruje artystyczną i dobroczynna działalność Shatnera wręczeniem jego pierwszej Humanitarnej Nagrody im. Nathanaela Greene'a.

  Shatner – urodzony w Montrealu, Quebec – spędził wiele lat, grając małe rólki w telewizji i teatrze przed swym filmowym debiutem w 1958 roku u boku Yula Brynnera w filmie “Bracia Karamazow.” Grał w wielu filmach kinowych i telewizyjnych, a w roku 1966 dostał się na pokład okrętu Enterprise, gdzie trzy lata grał ikoniczną rolę w serialu telewizyjnym. Grał również tytułową rolę w serialu “T.J. Hooker” i rolę adwokata w “Boston Legal”, za którą dostał trzy nagrody Emmy i Złoty Glob.

  Nagroda Humanitarna imienia Nathanaela Greene'a została nazwana po bohaterze rewolucji na Rhode Island. Ta wręczana co dwa lata nagroda ma na celu uhonorowanie osób, które wykazały się bezstronną i wszechogarniającą dobroczynnością wobec swych obywateli, i których talent - na ekranie i poza nim - ukazuje ich wartość jako ludzi.

  Działalność Williama Shatnera obejmuje wspieranie takich organizacji jak The Wells Fargo Charity House i The American Tinnitus Association, gdyż pragnie on pomagać tym, co cierpią. Jego niestrudzona praca dla Nerine Shatner Friendly House (ośrodek odwykowy dla kobiet uzależnionych od alkoholu i narkotyków) może być inspiracją dla nas wszystkich. Wspaniałomyślność Shatner pozwala na pomoc i leczenie, i daje nadzieję tysiącom kobiet, które cierpią z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

  Wręczenie nagród odbędzie się w Centrum Artystycznym Columbus w czwartek, 6-go sierpnia.

  Źródło: FilmFestival[/more]

  Kamil
  Participant
  #75684

  Evivko kochana to doskonała wiadomość. Bardzo dobrze należy mu się. 😀

  Lo'Rel
  Participant
  #75687

  Jego działalność charytatywna jest godna podziwu i za to należy się Billowi chwała. Ale news w iście propagandowym stylu :>

  Eviva
  Participant
  #75692

  Jego działalność charytatywna jest godna podziwu i za to należy się Billowi chwała. Ale news w iście propagandowym stylu :>

  Co chcesz, tak ta machina działa. Sa ludzie, którzy żyja z umieszczania takich newsów, nie ma co się więc dziwić, że coś takiego zawsze gdzieś trafi. Żyjemy w takim właśnie świecie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram