Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Muzyka z Klingon Academy

Muzyka z Klingon Academy

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #1804

    Poszukuje muzyki z gry Klingon Academy w formacie mp3 lub wav. Czy ktoś nie wie skąd moge ściągnąć nawet pojedyńcze utwory?? Ew. czy istnieje możliwość wyciągnięcia ich z gry?? Będę wdzięczny za pomoc...

    Reyden
    Participant
    #10531

    Poszukuje muzyki z gry Klingon Academy w formacie mp3 lub wav. Czy ktoś nie wie skąd moge ściągnąć nawet pojedyńcze utwory?? Ew. czy istnieje możliwość wyciągnięcia ich z gry?? Będę wdzięczny za pomoc...

    Na http://www.armadafleetcommand.com jest mod do Armady I ➡ Klingon Academy oraz muzyka w formacie mp3, tylko nie wiem czy orginalna

    ❗ ❗ ❗

    Trzeba sie zarejestrować 😕

    ❗ ❗ ❗

    Jean Luck Picard
    Participant
    #15279

    Mam muzykę z Klingon Academy , chyba 3 utwory w formacie MP3

    Tom
    Participant
    #18997

    Na BC Files pojawil sie piecioczesciowy mod zmieniajacy standardowa muzyke z BC, na muze z KA. Poniewaz pliki sa w mp3 mozna ich do woli sluchac bez odpalania gry ;>

    Tutaj jest link do pierwszej czesci moda. Sa tam rowniez zamieszczone odnosniki do pozostalych czesci.

    [edit]

    Dodam jeszcze, ze ta muzyka jest naprawde fantastyczna 😉

    [/edit]

    Jean Luck Picard
    Participant
    #19379

    To fakt, a raczej nic dodać i nic ująć ta muzyka jest piękna !!! =/= : )

    Jamjumetley
    Participant
    #96944

    Przede wszystkim przepraszam za wykopywanie tak starego wątku. Nie wiem też, czy jesteś T'R tym jeszcze zainteresowany.

    Muzykę można wyekstrahować z gry. Wystarczy wrzucić w Google: dat extractor "klingon academy". Audio jest ponoć w formacie ACM, więc da się ją spokojnie zamienić na .wav, .mp3 albo inny .flac. Sam nie próbowałem ale może później się wezmę.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram