Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Muzułmanin-przestępca z pierścieniem

Muzułmanin-przestępca z pierścieniem

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Keymaster

Polityczna poprawność zdobywa kolejne przyczółki w świecie amerykańskich superbohaterów. Poznaliśmy już czarnoskórego Spidermana, Northstar z X-men poślubił swego długoletniego partnera (notabene w DC też ma być jakiś głośny coming out jednej z głównych postaci tego universum), czas na... arabską Zieloną Latarnię.

Dołączona grafika

Źródło: Reuters

Melnikor
    Participant

No to do kompletu brakuje już chyba tylko super-geja w różowych rajtuzach.

Cross
    Keymaster

Wiesz, mi nic nie przeszkadza, ale odnoszę wrażenie że jest to nieco na siłę wkręcane. Zresztą, wbrew pozorom odmienni rasowo czy też seksualnie bohaterowie bywali już wcześniej. Tyle, że może bez trąbienia o tym, jakby było to coś nadzwyczajnego.

Melnikor
    Participant

Ja też nie mam nic przeciw, ale dobija mnie właśnie to trąbienie i obnoszenie się tym na siłę bo oni są "pokrzywdzeni"

Cross
    Keymaster

Niestety, zastanawiam się kiedy wpadną na to, że przynosi to więcej szkody niż pożytku. A sam debiut śniadego Green Lanterna wypadł podobno obiecująco.

perekel
    Participant

Męczy mnie ta wszędobylska polityczna poprawność...Oczywiśie nic do wszelkich onmienności nie mam. Traktuję je jako część tego świata.

Breja
    Participant

(notabene w DC też ma być jakiś głośny coming out jednej z głównych postaci tego universum)

To już było kilka miesięcy temu. Chodziło o Green Lanterna z Ziemi-2, czyli nową post-restartową wersję Alana Scotta.

Diabeu
    Participant

No jeśli chodzi o te alternatywne uniwersa, to jak dla mnie to i nawet Osama Bin Laden może tam zostać Supermanem, mnie to nie przeszkadza 😛

Już nie takie tam 'jaja' odczyniali (Crisis on Infinite Earths chociażby dla przykładu http://en.wikipedia.org/wiki/Crisis_on_Infinite_Earths )

😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram