Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Mulder i Scully w komiksie

Mulder i Scully w komiksie

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5529

    Kiedy ostatni film kinowy X-Files, "Chcę wierzyć", odniósł spektakularną porażkę kasową, wydawało się, że seria została pogrzebana. Ale Mulder i Scully będą żyć nadal ... w formie komiksu.

    [more]"Wydawnictwo Wildstorm opublikuje nowy komiks, który będzie połączeniem X-Files z wampiryczną serią '30 dni nocy'", powiedział Steve Niles na swej stronie na Facebooku.

    Dołączona grafika

    Autorami serii będą Steve Niles i Adam Jones, grafikę stworzy Tom Mandrake. Data debiutu serii na razie nie została ogłoszona, wydano jednak następujące oświadczenie:

    Latem tego roku Wildstorm opublikuje zupełnie nowy komiks - połączenie dwóch najbardziej popularnych serii horroru ostatnich dwudziestu lat: The X-Files i 30 Days of Night. Autorami serii sześciu zeszytów będą: autor poczytnej serii "30 Days of Night", Steve Niles oraz była gwiazda rocka, pisarz Adam Jones, gitarzysta zespołu Tool. Ilustratorem będzie Tom Mandrake

    Dołączona grafika

    Oto co powiedzieli Steve i Tom:

    "Jestem wielkim fanem X-Files i kiedy przedstawiono mi projekt połączenia serii, podjąłem rękawicę. To rzeczywiście bardzo dobry pomysł, myślę, że dlatego, że wampiry w moim komiksie są bardzo realistyczne, nie boją się czosnku ani krzyża, zatem dobrze się nadają do wszechświata X-Files. Możliwość pracy z Adamem Jonesem jest czymś niesamowitym. Jestem jego kolegą, ale też wielkim fanem TOOL, jego pracy w zespole, nie wspominając już o tym, jakie wspaniałe efekty specjalne robił dla Stana Winstonsa, zanim stał się gwiazdą rocka. Przyszedł do mnie z takim pomysłem, że te dwie historie naprawdę się skrzyżują." - Steve Niles

    "Byłem fanem X-Files od pierwszego odcinka i zawsze chciałem zilustrować historię Scully i Muldera w komiksie. Jestem też wielkim fanem Steve'a Nilesa i jego serii 30 Days of Night. Co może być lepszego dla fanów horroru jak postawienie najlepszych agentów FBI przeciw bezlitosnym wampirom z mroźnej Północy? Steve Niles i Adam Jones opracowali koncepcję połączenia obu serii, a potem zwrócili się do mnie, bym dał im to, co lubię najbardziej - agentów FBI, wampiry i ciemny, krwawy horror." - Tom Mandrake

    Źródło: SCI FI Wire [/more]

    perekel
    Participant
    #88274

    X Files horrorem? Ciekawe. Do tej pory myślałem, że to sf z elementami horroru, a nie horror sam w sobie... 😮

    Manul
    Participant
    #88369

    perekel,Będąc małą dziewczynką (khem, no szczeniarą jestem, no) z przyjemnością oglądałam każdy odcinek. Przy zapalonym świetle. I z psem u boku. I latarką na wszelki wypadek. Zapamiętałam X-files jako horror z kosmitami w tle. Dlatego film mnie okrutnie rozczarował. Gdybym teraz się skusiła na serial, pewnie też nie byłby straszny...ale ta melodia nadal wywołuje u mnie dreszcze.

    Eviva
    Participant
    #88388

    Manul

    Bo motyw przewodni z X-Files jest absolutnym numerem jeden na odnośnej liście. Najbardziej sugestywna muzyka filmowa, jaka kiedykolwiek słyszałam.

    Zuza
    Participant
    #88927

    perekel - niektóre odcinki to był horror pierwszej klasy 😮

    Eviva
    Participant
    #88946

    perekel - niektóre odcinki to był horror pierwszej klasy 😮

    Nawet zerowej. Miałam po nich koszmary takie, że wrogowi nie życzę.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram