Forum Fantastyka Gry MU-Online

MU-Online

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #2162

    Na stronie MU-Online , znajduje się instalka Multi RPG-a w klimatach fantasy , do wyboru 3 + 1 rasy ( Dark Knnight , Czarownik i ELF , pow. Lvl 220 można jeszcze stworzyc Magic Gladatora [ połaczenie siły DK z magią Czarownika + pare bonusów ) ; wymagania gry sa niewielkie , raptem Procek 450 MHz + 128 MB RAM + Voodoo2/GF256

    Ja obecniwe gram Elfem , a właściwie Elfką , i online będe prawdopodobnie wieczorwem ; moja ksywa w grze to reyden1982

    O`mus
    Participant
    #20446

    No, MU jest wypasione. Sam w to pogrywałem, ale na chyba 12 levelu przestałem. No cóż techniki nikt nie pokona (znaczy wielkie jak słoń lagi i co ok. 15-20 min wyrzucało z gry - nie na moje łącze to jest 🙁 )

    Jackson
    Participant
    #20447

    do darmowych MMORPGow mam wstret od czasow gdy probowalem grac w Tibie - wiadomo zalogowanie sie bylo niemozliwe, watpie by tu bylo inaczej

    Reyden
    Participant
    #20448

    Ja problemów z logowaniem bezpośrednio do gry jak i lagami nie mam, tyle tylko mam łacze 2,3 Mbit/s LAN na 20 osób , wiec transfery sa znośne ; problemy wystepuja tylko ze stroną gry - ta chodzi baardzo woolno . Btw. jak ktos gra i jest Elfem lub inna postacia zdolną wejść do Norii , to mozę się spotkamy tam za 10-15 min. i zrobimy małe polowanie na potwory ??

    Slawek
    Moderator
    #21322

    Od wczoraj pogrywam sobie w Mu. Gierka naprawdę wciąga. Nie ma problemów z wspomnianym logowaniem czy coś. A sama gra to istny klon Diablo. Gra dla pojedyńczego gracza (czyt. rozwalanie potworów samemu) może być nudna, ale ciekawiej jest jak gra się z kumplami.Ale kurcze mam mały problem. Gdy wybieram elfkę to gra mi się wyłącza średnio po 20min. Nie wiem czemu. Ale gdy grałem wojownikiem to nawet po 2h nie wyłączyło. O co chodzi?? Bo trochę wkurzające jest jak co 20-30min trzeba się połączyć znowu i szukać zgubionych kumpli...

    Reyden
    Participant
    #21323

    do moze byc wina servera , tez tak miałem a grałem nonstop elfem ; potem pograłem sobie na serverach prywatnych , na jednym miałem lvl >100 w ciagu jednego dnia

    Slawek
    Moderator
    #21330

    Z początku grałem na Maya 6, ale przerzuciłem się teraz na Maya 3 i niby lepiej. Wczoraj nawet półtorej godzinki grałem bez rozłączenia (po czym sam rozłączyłem). Czyli niby ok.A tak niech mi ktoś doradzi kto gra - mam elfkę na 18 poziomie, ale mam bardzo mało energy aby używać Orb'ów (dopiero goblina moge przyzywać), a kusi mnie jeszcze trochę zbroi i broni do których potrzebuje agility. W co lepiej inwestować?

    Robakx1
    Participant
    #22565

    ❗ Kiedyś u brata gralem w MU online spodobała mi sie ta gierka. Od niedawna mam internet u siebie, chcialem pograc w MU i nawet zessałem MU 95d i Patcha 98h do gry ze strony http://www.muonline.com zainstalowałem i nie moge sie połączyć, może ktoś wie jak mi pomóc. A moze podacie mi jakieś inne serwery najchętniej polskie i co trzeba zrobić aby sie z nimi połączyć.

    hipcio_lukutus
    Participant
    #22583

    hmm jak nie umiesz wbic na serwer to poczytaj dokladnie komunikaty , moze jeszcze czegos nie zainstalowales, ja np musze i do grafy i do chipsetu z ich strony sterowniki ladowac zeby gre uruchomic, a co do prywatnych serwerow to tez bym sobie zagral na takim moze ktos ma namiary.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram