Forum Fantastyka Star Trek Motyw treka

Motyw treka

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Xalein
  Participant
  #1748

  Wlasnie ogladam program "Załamanie kodu zycia" na tvp1, dokument ten mowi o kodzie DNA czlowieka, przed chwila pokazywali jak daleko czlowiek sie posunie w przyszlosci i pokazali urywek ST Voyager gdzie pokazana byla zmiana kodu DNA, klingonke zmienili na czlowieka.

  Liranna
  Participant
  #9410

  Zapewne wzięli to z odcinka Lineage, tak B'Elanna manipulowała kodem DNA, aby jej dziecko urodziło się człowiekiem, ale nie tylko tam były takie motywy.

  Szczerze mówiąc to manipulacja kodem DNA najprawdopodobniej w przyszłości będzie możliwa, zwazywszy na to jak daleko się człowiek już posunął.

  AHM
  Participant
  #9420

  ...ST Voyager gdzie pokazana byla zmiana kodu DNA, klingonke zmienili na czlowieka.

  NIe oglądałem tego programu ale, może urywek pochodził z odcinka "Faces". Dr. Sulan krótko mówiąc manipulując DNA, z jednej B'Elany stworzył dwie. Klinonkę zmienił w człowieka. No oczywiście, chyba że Pani Kapitan widziała ten program, w takim przypadku moje przypuszczenia są jak najbardziej błędne 😳 .

  Liranna
  Participant
  #9421

  Nie, niestety nie widziałam tego programu, ale moze masz rację, gdyż w Polsce nie było 7 sezonu Voyka.

  Xalein
  Participant
  #9432

  Zdecydowanie byl to fragment odcinka Lineage, ktorego w calosci nie widzialem, ale Faces widzialem i nie byl to on.

  Liranna
  Participant
  #9435

  Szkoda bo warto go w całości obejżeć. Lineage to jeden z moich ulubionych odcinków.

  AHM
  Participant
  #9440

  Tak, mnie też podobał się ten odcinek!!! Zwłaszcza rozmowa Toma i B'Elany. Peris to jednak facet z klasą potrafił pomóc B'Elanie gdy się zagubiła. Było tak troszkę z nutką romantyzmu. Fajnie!!!

  Mycroft
  Participant
  #9467

  Kazdy musi jakos wygladac 🙂 W avatarku moje prawie ze prawdziwe zdjecie - bez okularow jestem 😛 Pozdrawiam wszystkich - a faktycznie siodmy sezon voyagera jest the best. 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram