Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Mostek USS Voyager

Mostek USS Voyager

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Lo'Rel
  Participant
  #7852

  No i czas pochwalić się efektami. Nie było łatwo, oj nie. Jeszcze dużo pracy przede mną, dużo jeszcze do wykończenia. Ale z grubsza mogę oficjalnie ogłosić, że moje małe marzenie z młodych lat spełniło się. Mając lat naście zawsze chciałem zbudować makietę tego właśnie mostka. Jako że 15 lat temu internet w niczym nie przypominał tego czym jest dzisiaj (czyli skarbnica informacji niezbędnych do budowy) musiałem odłożyć ten pomysł na wiele lat. Ale dwa lata temu uznałem, że już czas. Więc wspólnie z bratem (którego przez te 15 lat ostrzegałem, że będzie mi pomagał) udało nam się.

  Jak tylko czas pozwoli przygotuję bloga w całości poświęconego temu tematowi. A tym czasem wrzucam kilka zdjęć z efektami. Jak wspominałem, wiele jest jeszcze do wykończenia. Ale nieskromnie przyznam, że to już przerosło moje oczekiwania.

  Zapraszam do obejrzenia zdjęć i czekam na Wasze opinie 🙂

  zdjęcie 1

  zdjęcie 2

  zdjęcie 3

  zdjęcie 4

  zdjęcie 5

  zdjęcie 6

  zdjęcie 7

  zdjęcie 8

  zdjęcie 9

  zdjęcie 10

  zdjęcie 11

  zdjęcie 12

  zdjęcie 13

  The D
  Participant
  #117228

  Wygląda super, jakie szczegóły! To jest w ogóle przenośne? Tzn. można to zapakować i gdzieś zawieźć, pokazać? Chyba, że trzymasz w pokoju, przebiegasz palcami po konsolach i mruczysz "my precious".

  Lo'Rel
  Participant
  #117232

  Zazwyczaj przebiegam palcami i mruczę :)Ale jest to konstrukcja w pełni przenośna i mam nadzieję, że być może którego razu będę mógł zaprezentować efekty na Treksferze :)Mam też już w planach kolejne pokładowe pomieszczenia.

  swgs1994
  Participant
  #117233

  Ekhm...Kapitan i Chakotay siedzieli, a Paris i reszta załogi w serialu stała? Bo chyba zapomniałeś o siedziskach przy niektórych konsolach.Sam zabieram się do odwzorowania mostka z TMP.

  fluor
  Keymaster
  #117235

  Świetne 🙂 Z ciekawości jakie są rozmiary makiety?

  Lo'Rel
  Participant
  #117238

  swgs1994 jak pisałem na początku mam jeszcze trochę do dokończenia. Krzesła były, ale efekt mnie nie zadowalał, dlatego zrobię nowe. Fluor, rozmiar makiety to około 45x50 cm.

  Cross
  Keymaster
  #117241

  Podziw!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram