Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Moore o produkcji Caprici, końcu BSG i o The Thing

Moore o produkcji Caprici, końcu BSG i o The Thing

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Participant

Ronald D. Moore zdradził w wywiadzie dla SCI FI Wire, iż serial "Caprica" będący prequelem do "Battlestar Galactica" jest na dobrej drodze do rozpoczęcia produkcji. Realizacja ma ruszyć w tym miesiącu. Jednocześnie stwierdził, że nie jest już zaangażowany w prace nad remake'iem "The Thing" ("Coś") Johna Carpentera. Wyjawił też swoje przemyślenia co do reakcji fanów na finał "Battlestar Galactica". Fragmenty wywiadu w dalszej części newsa.

[more]Jak stoicie z przygotowaniami do zdjęć?

Pracujemy obecnie nad scenariuszami. Zdjęcia rozpoczynamy w połowie czerwca. Połowę sezonu mamy już napisaną. Obecnie największym problemem są pieniądze. Walczymy z budżetem, ale to nic nowego. Ogólnie idzie nieźle.

Minęło już trochę czasu od BSG. Jakieś przemyślenia na temat finału? Jak oceniasz reakcję fanów?

Jestem zadowolony z finału. Jedna z rzeczy w serialu, z których jestem najbardziej dumny. Podobała mi się reakcja fanów. Było co prawda trochę kontrowersji, niektórzy chcieli się spierać o to, czy o tamto, ale generalnie odcinek sprawił fanom wiele satysfakcji i odczucie, że oddaliśmy na koniec sprawiedliwość serialowi. Wszyscy, którzy nad nim pracowaliśmy jesteśmy bardzo dumni z zakończenia.

Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram