Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Moon trafi do polskich kin

Moon trafi do polskich kin

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • Aved
  Participant
  #5786

  Moon, film Duncana Jonesa, trafi do polskich kin w ten piątek. Co prawda w USA miał premierę ponad rok temu (12 czerwca 2009), jednak takie filmy często w ogóle nie pojawiają się na wielkich ekranach w Polsce.

  [more]Opis fabuły prezentuje się tak:

  Sam Bell przez trzy długie lata był oddanym pracownikiem korporacji Lunar. Wydobywał Helium 3 - cenny gaz, będący nadzieją na zażegnanie kryzysu energetycznego na Ziemi. Izolacja i ścisłe trzymanie się regulaminu sprawiło, że jego praca przebiegała rutynowo, a czas wolny wypełniały marzenia o powrocie na Ziemię, do żony i córeczki. Jednak na dwa tygodnie przed opuszczeniem księżyca, Sam zaczyna widzieć i słyszeć dziwne rzeczy. Wkrótce odkrywa, że Lunar ma plany dotyczące jego zastępstwa, a nowy pracownik wygląda dziwnie znajomo.

  Źródło: Stopklatka[/more]

  Breen
  Participant
  #92548

  Ach ci polscy.."dystrybutorzy".. Prawdę mówiąc to większość osób, która chciała obejrzeć ten film już to zrobiła.. ściągając z internetu. Jak można wprowadzać film do kin ponad rok po premierze? W sytuacji kiedy od dawna został wydany na DVD to bezsens.. Potem będzie biadolenie, że nie ma sensu takich filmów sprowadzać bo nikt nie chce ich oglądać.. Star Trek w Polsce miał się całkiem nieźle, ale polska premiera byłą nieopóźniona, dzięki czemu film obejrzało wiele osób nie tylko fanów Treka. Gdyby zrobiono taki numer jak z Moon, to film okazałby się totalną klapą w Polsce!

  Manul
  Participant
  #92556

  Jak trudno być uczciwym z takimi dystrybutorami...Ale spokojnie, na pewno jakaś nowa komedia romantyczna prosto z Ameryki trafi do naszych kin w terminie.

  Lo'Rel
  Participant
  #92557

  Jakoś nie ściągnąłem tego filmu z internetu, choć chcę go obejrzeć. Cieszy natomiast to, że jednak trafił do Polski. Co z tego, że po roku. Strata dla dystrybutora.

  Manul
  Participant
  #92559

  Lo... Jesteś wzorem cnót! Że też masz tyle cierpliwości by czekać rok. Jednak nie każdy jest tak cierpliwy i zwyczajnie już film obejrzeli. Mniej lub bardziej uczciwie.

  Lo'Rel
  Participant
  #92561

  Cóż, i tak bywa. Kiedyś zapytano mnie jakie jeszcze mam staromodne zasady, kiedy powiedziałem, że nie ściągam filmów. Po prostu nie ściągam i tyle.I zdecydowanie daleko mi do wzoru cnót ;)Może źle napisałem, że co z tego że po roku. No dużo z tego, głównie dużo straconych pieniędzy, które dystrybutor by zarobił. Ale nie w tym sęk. Chodziło mi o to, że jednak się zdecydowali. Choć na przyszłość, mogli by nieco szybciej podejmować decyzję, jakiś rok szybciej.

  Infango
  Participant
  #92566

  super film który od dawna można na allegro nabyć i zobaczyć w domu bez ludzi żrących i nawilżających przez telefon ...rychło w czas, jaki jest sens go teraz wydawać i potem pisać w wywiadach że takie filmy się w Polsce słabo powodzą NAPRAWDĘ ROK PO PREMIERZE ?!

  Cross
  Keymaster
  #92613

  Wiecie ile się zarabia w oświacie? I jeszcze ten VAT na książki :-/ Obejrzałem kradziony...

  Aeth
  Participant
  #92619

  Przy okazji, wygląda na to, że Moon będzie można obejrzeć tylko w jednym kinie w Polsce - Kinotece w Warszawie. Link.

  Piotr
  Keymaster
  #92638

  To jakiś niesmaczny żart dystrybutora... No ale cóż, widać, że na razie tylko widzowie dojrzeli do fantastyki innej niż Avatary i Transformery, nie dystrrybutorzy.

  Manul
  Participant
  #92646

  Przy okazji, wygląda na to, że Moon będzie można obejrzeć tylko w jednym kinie w Polsce - Kinotece w Warszawie. Link.

  No jasne, jadę z mojego wygwizdówka obejrzeć film w Warszawie. Nawet gdybym go nie obejrzała do tej pory to bym teraz na pewno go ściągnęła.

  No czy to nie jest logiczne?

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram