Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Momoa jednak jak Conan?

Momoa jednak jak Conan?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Keymaster

Do internetu trafiło nowe zdjęcie Conana, w którego wciela się Jason Momoa. Tym razem bardziej dynamiczne, a nawet odrobinę krwawe. Czyżby jednak Ronon Dex z serialu Stargate Atlantis lepiej pasował do tej roli niż się wydawało? Oceńcie sami - zdjęcie znajdziecie w dalszej części newsa.

[more]

Dołączona grafika

Źródło: SCI FI Wire[/more]

Manul
    Participant

Wygląda jakby grał w reklamie szamponu 😀

Cross
    Keymaster

Lepiej mu było z zarostem. A Conan, cóż, był i będzie tylko jeden.

Eviva
    Participant

Dla mnie facet wygląda jak pedzio... przepraszam za to określenie, nic nie mam przeciw facetom o tej orientacji, ale Conan chyba do nich nie należał.

Piotr
    Keymaster

Na SCI FI Wire pojawiło się nowe zdjęcie:

Dołączona grafika

Erixin
    Participant

Arnold wyglądał jak budowlaniec przeniesiony do świata fantasy :D. Ten natomiast nie ma wyglądu nie okrzesanego barbarzyńcy górala. Miejmy nadzieje, że nie będzie cytował Aqilońskich filozofów i brylował na salonach Stygii. Chyba że to opcja z Conanem w wieku młodzieńczym, taki przed mutacją :mrgreen:. A może to nie pedzio a metroseksualny Cymeryjczyk ???

perekel
    Participant

😮 Wszędzie ten "metroseksualizm"..., Conan jak Conan - duży gość, duży miecz, krzywa gęba. :huh:

Manul
    Participant

To drugie zdjecie.Bardzo ładny photoshop.

sjurek102
    Participant

Mam mieszane uczucia co do nowego Conana , może lepszy byłby Hogan.....A Momoa oglądałem w STARGATE , tam był ok.

Zuza
    Participant

A Momoa oglądałem w STARGATE , tam był ok.

Tam wyglądał jak mężczyzna. Lalusiowaty, wygładzony... ale jednak facet :>

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram