Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Moderowanie forum i poprawianie pisowni

Moderowanie forum i poprawianie pisowni

Viewing 14 posts - 151 through 164 (of 164 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #65241

    General, może czas trochę przytemperować emocje, jeśli chcesz nadal udzielać się na forum. Pewne zasady kultury obowiązują, nie mówiąc już o regulaminie.

    Piotr
    Keymaster
    #65242

    Fluor, oczywiscie masz racje, ale takie argumenty nie trafiaja. Docen wiec zaistniala sytuacje. W koncu jakis buntownik, wreszcie ktos, kto (naiwnie) mysli, ze sprowokuje moderatora lub przynajmniej go czyms urazi. Stare czasy sie przypominaja. ;>

    Zasady PIOTRA powodują nie potrzebne ugrzecznienie tego forum. Nie wiem czemu ma to służyć.

    Faktem jest, ze ja osobiscie pisalem regulamin (w sensie wstukiwania literek do posta), ale robilem to, ustalajac poszczegolne punkty z innymi osobami z ekipy, wiec nie sa to moje zasady. Co ciekawe, wiekszosc z nich pokrywa sie z zasadami netykiety - kojarzysz to slowo? ;>

    Mam wrażenie, że PIOTR realizuje w ten sposób jakieś niespełnione marzenia o władzy.

    Tak! I obwolam sie Imperatorem!

    Mowisz tak, jakby bycie adminem/moderatorem dawalo slawe, pieniadze i uwielbienie kobiet. ;> W jakiwj Ty bajce zyjesz? Chociaz... ;P

    A może chodzi o to żebyśmy lizali sobie nawzajem nasze narządy rozpłodowe

    Od kiedy tylek jest narzadem 'rozplodowym'? Btw, mowi sie plciowym.

    Piotruś myślisz że jesteś taki poważny bo masz obrazek takiego poważnego murzyna??

    Tak, nadrabiam brak pewnosci siebie fajnym obrazkiem. ;> Czy Ty naprawde myslisz, ze kogos sprowokujesz tanimi zagrywkami? Btw, 'Piotrus' jest zarezerwowane dla wybranych, wiec tego tez nie uzywaj. ;> Chyba ze chcesz sie mi podlizac, no to coz... powodzenia. ;>

    FO - załóż może topic pod tytułem "Boskość Piotra" - albo nie, lepiej: "Piotrowa żądza władzy" 🙂

    Niestety dominacja nad swiatem to robota na pelny etat, wiec czasu nie znajde. Ale mozesz byc moim pierwszym wyznawca i sie tym zajac. 😉

    lszekg
    Participant
    #65245

    Życie jest trudne, a porządek musi być! Jak chcesz sobie poużywać to wyjdź na ulicę i się wydzieraj.

    Silver Phoenix
    Participant
    #65250

    A ty załóż temat kocham wchodzić w dupę piotrkowi. I zmień nicka na ,,wazelina man".

    😆

    Tylko tak mogę skwitować poczynania naszego dziecięcia Neostrady... W końcu prawdziwy troll! i to przez "T" ! Nice.

    Jak to było? A - "właśnie zaczął się folklor".

    Niestety dominacja nad swiatem to robota na pelny etat, wiec czasu nie znajde. Ale mozesz byc moim pierwszym wyznawca i sie tym zajac.

    Nie mogę 🙂 Raz, że zajmuje mnie już inny kult, dwa - nie mogę odbierać chleba Generalowi. W końcu chłopak musi jakoś potwierdzić tezę o Twoich żądzach 😀 Zanudzi się inaczej...

    Zuza
    Participant
    #65254

    Tak! I obwolam sie Imperatorem!

    To jednak nie Cesarzem? 😮

    BTW. Składam wniosek formalny o bana dla osoby o nicku General2. Notorycznie psuje atmosferę i nie wnosi swoją osobą niczego wartościowego. Dla takich osób są inne fora, bez moderacji.

    zdarom
    Participant
    #65259

    Nie za ostro siostro? Ja bym mu dowalił ... grzywne.

    Zuza
    Participant
    #65272

    Grzywna nic nie da, bo mogłaby być co najwyżej wirtualna. Dobrą opcją są "żółte kartki", ale to forum ich nie przyznaje.A czy ZA ostro... imo nie, ale mam dziś zmniejszoną tolerancję dla... ekhem... osobników, których sensem istnienia jest nic nie wnoszące sianie zamętu.Do dyskusji trzeba jednak dorosnąć. Dla dzieci są piaskownice :>

    lszekg
    Participant
    #65273

    Ja zostałem ostrzeżony banem, gdy w jednym poście się zagalopowałem. General2 robi to nagminnie. Jak nie marchewką to kijem (lub banem) go!

    Silver Phoenix
    Participant
    #65275

    Eee, bana to może nie, co?Gatunki zagrożone wymarciem są przecież pod ochroną. A zgodzicie się chyba, że troll na tym forum to rzeczywiście nielicha rzadkość? Poza tym kogo będziemy pokazywać jako przykład pod tytułem "jak nie należy pisać"? Niech zostanie choć jeden egzemplarz...Proponuję za to powrót do jakże szlachetnej instytucji "czyściciela torped".

    lszekg
    Participant
    #65288

    Raczej kanałów plazmowych ;>

    Silver Phoenix
    Participant
    #65292

    Czyściciel torped zawsze może zostać omyłkowo wystrzelony poza okręt ;)To taki argument ostateczny... 😉

    Zuza
    Participant
    #65293

    Gatunki zagrożone wymarciem są przecież pod ochroną. A zgodzicie się chyba, że troll na tym forum to rzeczywiście nielicha rzadkość?

    To nie zoo...

    Na PM mogę Ci napisać gdzie znajdziesz trekowe trolle w sporych ilościach 😛

    Piotr
    Keymaster
    #65294

    No, moze juz dosc... Jest fajnie i wesolo, ale wystarczy komentarzy i obgadywania. Pogaduszki sa w Mesie. 😉

    Ja zostałem ostrzeżony banem, gdy w jednym poście się zagalopowałem. General2 robi to nagminnie. Jak nie marchewką to kijem (lub banem) go!

    lszekq, zle to ujales, dostales ostrzezenie. Ban to blokada pisania na forum, to Ci nie grozilo. 😉

    Piotr
    Keymaster
    #65305

    Kolejne posty trafily do Pogaduszek w Mesie.

Viewing 14 posts - 151 through 164 (of 164 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram