Forum Trek.pl Newsy Star Wars Moc jest silna w szkockiej policji

Moc jest silna w szkockiej policji

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4523

    Ośmiu funkcjonariuszy szkockiej policji przyznało w ankiecie, że ich oficjalną religią jest "Jedi".

    [more]Rzecznik policji z okręgu Strathclyde przyznał, że oficerowie i dwie osoby z cywilnej obsady wyznają religię opisaną w "Gwiezdnych Wojnach". Strathclyde był jedynym oddziałem policji w Wielkiej Brytanii, który przyznał, że pracują w nim oficerowie Jedi.

    Tymczasem w spisie powszechnym Anglii i Walii około 390 000 osób przyznało się do wiary w Jedi, w Szkocji ta liczba wynosiła 14 000. Brytyjski odpowiednik Głównego Urzędu Statystycznego nie uznaje jednak wyznawców mocy jako osobnej kategorii i wlicza ich w szeregi ateistów.

    Źródło: ScifiWire[/more]

    Jamjumetley
    Participant
    #70823

    Zawsze wiedziałem, że papa Lucas przewodniczy jakiejś sekcie :lol:. Swoją drogą ciekawe ilu jest takich prawdziwych oszołomów, a ilu uważa to za dobry dowcip. Tak czy inaczej nieźle się uśmiałem...

    Erixin
    Participant
    #70837

    Ciekawe kiedy na wyznawcach zaczną kręcić lody 😆

    Dalek
    Participant
    #70938

    Kręcą od lat ;).A cała sprawa z religią Jedi zrodziła się z niechęci podawania takich danych osobistych.

    Lo'Rel
    Participant
    #70940

    Porażka...

    Cross
    Keymaster
    #70941

    Ten tekst doskonale opisuje patent wymyślonej wiary... Każdej.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram