Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • Author
    Posts
  • Mirmil
    Participant
    #42807

    Hiszpania pojechala do domu 😥 Wielka szkoda, az milo bylo popatrzec na ich gre i zaangazowanie. Caly problem w tym, ze zawsze wygrywa ten kto wiecej strzeli goli, a juz niewazne jest w jakim stylu 🙁

    CoBrah
    Participant
    #42814

    Taka jest włanie piłka 😆 Gdyby bylo inaczej, nie musielibysmy oglądac Włochow i ich gry :DSzkoda, że Hiszpania odpadła w meczu ze słabo prezentującą się na mundialu Francją. W ankiecie typowałem ich na mistrzów swiata. No i nie trafiłem tym razem 🙂

    PorteX
    Participant
    #42869

    Nie rozumiem czemu ciągle wszyscy krytykują tak grę Włochów. Weźmy ostatni mecz Włochy - Australia czemu niby Australijczycy byli lepsi?? Bo jak ja oglądałem mecz to wydawało mi się że było całkiem inaczej (przyznaję się patrzę trochę mało obiektywnie bo kibicuje Włochom od samego początku Ciekawe też kto oddał w ankiecie ten drugi głos na Italie :>) Sprawdziłem nawet statystyki aby sprawdzić w którym elemencie gry Australia była niby lepsza: Strzały celne na bramkę 6 – 4, oddane strzały 11 – 8, faule 17 - 26 oczywiście wszystko na korzyść Włochów i na koniec posiadanie piłki 41 - 59 dla Australii. Co oczywiście zbytnio mnie nie dziwi bo Włochy grały o jednego zawodnika mniej. Podsumowując Włochy miały dużo więcej dogodnych okazji i pomimo gry przez 30 minut z jednym zawodnikiem mniej potrafili się obronić i zdobyć bramkę. A zatem jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że byli lepsi niż Australijczycy.Ktoś wspomniał że Włochy prześlizgują się przez każdy mecz. Spójrzmy. mecz 1 pewna wygrana 2 – 0 z Ghana, mecz 2 remis z walczącymi o wszystko Amerykanami (Oczywiście statystyki nie grają ale według nich Włochy lepsze i dodatku Włosi strzelają wszystkie bramki w tym meczu :>) mecz 3 Pewna wygrana z Czechami którzy przynajmniej według rankingu FIFY są na 2 miejscu i nie da się ukryć są obecnymi wicemistrzami Europy. (dodam tylko że statystyki w tym meczu też lepsze dla Włochów)Dla porównania weźmy Brazylie czyli niby teoretycznie no. 1 Najpierw skromna wygrana z bardzo słabą Chorwacją (wyczyn zbytni to nie był skoro nawet nasi z nimi potrafili wygrać :>) następnie wygrana po wyrównanym meczu z Australią i na koniec rozgrywek grupowych wygrana 3-1 z bardzo słabą teoretycznie i praktycznie Japonią (A trzeba zaznaczyć że pierwszego gola walnęli Japońce) Jak do tej pory Brazylia nie miała żadnego teoretycznie dobrego przeciwnika. Na szczęście teraz trafili na Francje i w końcu będzie okazja sprawdzić prawdziwą formę Brazylii.Wiadomo nie wszystkim podoba się defensywny styl gry Italii ale jak na razie to pokazali więcej niż Brazylia i przynajmniej w mojej opinii wcale nie grają brzydkiego footballu.

    Mirmil
    Participant
    #42870

    Wlochy, Brazylia i Francja to sa fuksiarze 🙁 Jak dla mnie to na razie nic wielkiego nie pokazali. Zespoly nafaszerowane gwiazdami, pod ktorych ukladany jest mecz, odnosza sukcesy przewaznie po bledach sedziow. I to ma byc pilka? Pilka nozna jest sportem zespolowym, a w tych druzynach jakos tego nie widze 🙁

    Barusz
    Participant
    #42888

    mecz 3 Pewna wygrana z Czechami którzy przynajmniej według rankingu FIFY są na 2 miejscu i nie da się ukryć są obecnymi wicemistrzami Europy.

    Nie są ;P W 2004 przegrali w półfinałach z Grecją (jak wiadomo późniejszym mistrzem) i razem z Holandią zajeli trzecie miejsce. Moim zdaniem sędzia Collina ich wtedy skrzywdził. Swoją drogą rozstrzygająca tamto spotkanie bramka to chyba najbardziej znany 'srebrny gol' w historii footbolu.

    Anonymous
    Guest
    #42915

    Z nieskrywaną satysfacją stwierdzam, że Włosi wygrali z Niemcami zasłużenie. 😀 Byli lepsi technicznie, taktycznie i grali bardziej inteligentnie.Forza Italia !!! Miś Bruno został pomszczony !!! :roll:W finale na mistrza widzę Francje. Z. Zidane ich do tego pociągnie. Chce przejść do historii jako jeden z największych piłkarzy i gra ostatni mecz w życiu więc nie będzie się oszczędzał. Dlatego wygrają. A ich forma z meczu na mecz rośnie. :)Mam nadzieję, że Niemcy zakończą ten mundial na 4 miejscu. Sprawiedliwa nagroda za chamstwo ich mediów , narodu i butę drużyny.

    Mirmil
    Participant
    #42917

    Nie wiem gdzie Ty ta inteligencje Wlochow widziales :/ Zgodze sie, ze grali technicznie i taktycznie, a czy wygrali zasluzenie tu mozna polemizowac. Obie druzyny graly ladna pilke i obie zaslugiwaly na zwyciestwo. Mam nadzieje, ze dzisiaj wygra Portugalia 🙂 A jezeli Francja, to bedzie jedynie swiadczyc, ze obecnie w pilce licza sie tylko indywidualnosci 🙁

    Anonymous
    Guest
    #42918

    Jak to gdzie w zagraniach poszczególnych piłkarzy np Cannavaro. Umiejętności uniknięcia karnych. Wreszcie strzeleniu 2 bramek. Wyłączeniu z gry Klose.

    Mirmil
    Participant
    #42927

    Szkoda gadac 🙁 Wedlug mnie indywidualizm zabija piekno pilki noznej, za duzo gwiazd i wyrachowania z ich strony, a za malo akcji 🙁 Final, jak dla mnie najmniej spodziewany i pewnie skonczy sie karnymi 🙁 Obym sie mylil 🙂

    Gosiek
    Participant
    #42971

    Mistrzostwa nam się kończą, został do rozegrania już tylko dzisiejszy finał, więc można już zacząć pierwsze podsumowania. Najpierw wczorajszy mecz o trzecie miejsce - w końcu ciekawa gra, obie drużyny wyszły na boisko z ofensywnym nastawieniem co zaowocowało sporą ilością akcji i kilkoma bramkami. I tego mi brakowało niestety przez większość całej imprezy - mieliśmy dużo gry defensywnej, mało bramek i przede wszystkim mało indywidualności, gwiazdy w wielu drużynach zawiodły (vide Brazylia czy Anglia), a następców jak na razie nie widać. Dla mnie to niestety jedne z najsłabszych mistrzostw jakie miałam okazję oglądać.

    r_ADM
    Participant
    #42974

    obie drużyny wyszły na boisko z ofensywnym nastawieniem co zaowocowało sporą ilością akcji i kilkoma bramkami.

    Portugalia wyszla na boisko szukac faulu. Ostatnio ich gra polega tylko na tym, zeby dobiec do pola karnego i odwalic teatrzyk dla sedziego. Cale szczescie, ze najwiekszego oszusta z calej druzyny, C. Ronaldo, sedziowe nauczyli sie ignorowac.

    Niemcy swoj udzial w finale powinni zakonczyc w cwierfinale po tym jak bodajze slowacki drukarz wypaczyl wynik meczu.

    a cale mistrzostwa istotnie slabiutkie.

    Mirmil
    Participant
    #42982

    No i wykrakalem karne w finale 🙂 A wielka gwiazda znow sie popisala 😀 Coz mozna powiedziec wiecej, jak dla mnie final byl zenujacy 🙁 Zdecydowanie mecz o 3 miejsce byl ciekawszy. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami, ze te MS byly slabiutkie 🙁 Jedynie mozna pochwalic kibicow i organizatorow 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #42985

    Mi podobał się jeden element finału: karne.Po raz pierwszy widziałem porządnie wykonywane rzuty karne. Wykonawcy potrafili strzelić mocno i to nie w bramkarza. I tylko minimalny błąd spowodował porażkę Francji bo bramkarz rzucił się w drugą stronę.A w poprzednich meczach tych mistrzostw rzuty karne to po prostu była żenada.

    Kaleh
    Participant
    #42986

    I stalo sie 🙂 Wygrali najlepsi tzn. Ci co mieli.... i to jak?! Renesans dla włoskiego footballu, odkupienie i odczarowanie feralnego roku 1994. Czy wygrali zasłużenie? Tak, bo przepracowali całe mistrzostwa, a nie jak Francja dziadowali i oszczędzali siły. Ale chwała zwyciężonym. Chociaż Zidane popsuł mi humor... lubię tego Algierczyka 😉 ale to co zrobił....

    Senok
    Participant
    #42997

    Co do główki Zidane'a...

    faul sam w sobie śmieszny nie był... ale to co z tego wynikło...

    http://content.ytmnd.com/content/8/1/f/81f...1a65b2129a9.gif - chyna najlepsze?

    http://f10.putfile.com/7/19005024357.gif

    http://de.fishki.net/picsp/france_italy_48.gif

    http://www.zidanefoul.com/foul.gif - j.w. ale orginalne

    http://www.zidanefoul.com/ - strona dwóch powyższych, na której jest więcej niż tylko te dwa zdjęcia

    http://www.maxior.pl/?p=index&id=24548&20 - No i jak by ktoś chcial jeszcze filmik zobaczyć?...

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram