Forum Trek.pl Newsy Fantastyka misiaczek@stargatesg1.com

misiaczek@stargatesg1.com

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Interesujesz się sci-fi? Masz się za fana Gwiezdnych Wrót? Nie wstydzisz się tego sygnalizować na każdym kroku? A maila takiego jak w tytule chcesz? Chyba da się coś w tej kwestii załatwić 🙂

[more]

Dołączona grafika

Łap póki gorący!

Już któryś raz z kolei, materiału na newsa dostarcza nam Twitter. Okazuje się, że warto śledzić co piszą nasi idole. Ci którzy obserwują użytkownika @stargatecommand otrzymali na swoje konto wpis, który pojawił się dziś około godziny 18-tej.

Oto jego treść:

Nie masz jeszcze Stargate'owego e-maila? Wejdź na http://bit.ly/311mFF Jest też toolbar!

Rejestrując własny adres na podanej stronie, mamy kilka możliwości wyboru aliasa:

• nazwa@StargateFanClub.com
    • nazwa@StargateU.com
    • nazwa@Stargate2.com (Hm... Stargate II?)
    • nazwa@StargateAtlantis.com
    • nazwa@StargateSG1.com

Sprawa jest bardzo świeża, więc sugerujemy jak najszybciej zaklepywać sobie adresy. Będzie coraz trudniej się załapać![/more]

Commander Piter
    Participant

HAHa, fajny bajer ta poczta. Jam sobie wziąłem z aliasem stargatesg1.com Dzięki za newsa Jamjumetley 😉

Infango
    Participant

No niby to fajne ale 8 adres Emile jakoś mi nie potrzebny, co ciekawsze już na pewno po rejestrowane i w ofercie na ebay 🙂

Barusz
    Participant

To samo pomyślałem 😉 "Fajne, ale co ja zrobię z 8. kontem mailowym"? ;D

fluor
    Keymaster

To samo co z siódmym 🙂

Barusz
    Participant

Do siódmego akurat nie pamiętam hasła...

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram