Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Miecz Prawdy anulowany

Miecz Prawdy anulowany

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • BeneGesserit
  Participant
  #5543

  Na stronie EW.com pojawiła się pogłoska, że Miecz Prawdy (Legend of the Seeker), adaptacja cyklu Terry’ego Goodkinda, nie doczeka się trzeciego sezonu. Niewielka oglądalność serialu w USA spowodowała, iż nie znalazł on nabywcy wśród kanałów telewizyjnych.

  Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie plotkom i pocieszać się myślą o nadchodzącej kontynuacji serii książkowej.

  OmegaOne
  Participant
  #88533

  No i szkoda serialu. Nie był specjalnie ambitny ani wierny książce (co ma swoje plusy i minusy bo i autor pierwowzoru w paru miejscach potrafił przynudzać a i zdarzyło mu się mieć siermiężne pomysły na fabule takie ze aż zęby bolały z 'pozytywnego' wrażenia i nadmiaru 'polotu') w każdym bądź razie serial oglądało się bez zbędnych zgrzytów, widoki tez były hmm.. przyjemne i (przywołując tekst Piotra) to chyba jedyne fantasy ostatnio. Tak czy inaczej jeśli się potwierdzi to szkoda serialu.

  Magnes
  Participant
  #88534

  Nie jedyne, jest jeszcze Merlin BBC, a będzie ekranizacja Martina w 2011. Ale to kropla w morzu potrzeb. 🙁 I Seekera strasznie szkoda, było to solidne rozrywkowe fantasy.

  Krusty
  Participant
  #88541

  Fuck, środek obecnego sezonu był słaby ale początek i końcówka naprawdę dobra. I pomyśleć, że ta karykatura Heroes(która to już szansa na poprawę) dostała kolejny sezon no nic czekamy na Martina i nowy sezon Merlina.

  Infango
  Participant
  #88644

  Mała nie ścisłość, główny nadawca serialu ma kłopoty finansowe i postanowił nie kupować nowego sezonu. Stacja scifi us miała go kupić ale nie doszło to transakcji, sam serial maił stałą w miarę wysoką oglądalność .....

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram