Mesa

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 962 total)
  • Author
    Participant

Hola... Brakuje psychola jeszcze. Miał lecieć. Skrobnę jakiego posta o nim.

Eric Keitel
    Participant

Kto miał lecieć? I czemu nam nikt o tym nie mówi... 😀

Admirał Małecki
    Participant

Admirał powiedział Dogersowi że podeśle mu szpiega. Tutaj znaczy się Porucznika Wywiadu Jacka Gordona Sheparda.

Eric Keitel
    Participant

Aha... Czyli nici z "imprezy"... No trudno...

Admirał Małecki
    Participant

Może nie nici. Zobaczymy...

Eric Keitel
    Participant

Ci z wywiadu zazwyczaj są strasznie drętwi... Mam złe przeczucia... Mam nadzieje, ze chociaż coś wie o statkach kosmicznych, bo na Dogersa i O'Dooma liczyć raczej się nie da... Rudzka też chyba sie na tym nie zna...

Zarathos
    Participant

hm. zgdnie z opisem okret ma 20 osobowa zaloge. Dogers, O'doom, Keitel, Zuza, wariat od admirala, moze Korin, Eli i Ali... - na razie jest 8-miu 😀

Eric Keitel
    Participant

20?

Typ: Transportowy

Produkcja: 2342 r.

Wymiary:

Okret ma budowe modulowa - w zaleznosci od potrzeb mozna zwiekszac powierzchnie ladunkowo przed dolaczanie nowych segmentow.

Schemat konstrukcji modulowej.

Dlugosc: 28,3 m (podstawowa) + 15,7 m za kazdy modul ladowni (maksymalnie 5 modulow)

Szerokosc: 27.1 m

Wysokosc: 9,8 m

Liczba pokladow: 2

Zaloga: 4

Skopiowane ze strony naszej akademii 😉

Zarathos
    Participant

widac fluor zdazyc cos zmienic 😀 na stronie exc sa stare dane: 20

Corvus
    Participant

Arille mozecie już wykreślić. Ona leci ze mną. 😀

O`mus
    Participant

A ja mam takie pytanko. Jak fluora nie ma, to co jak ktoś będzie miał sprawę do Nowaka???? Bo traktować jako NPC, dowódcę stacji, to raczej kusząca sprawa... 😀

Eric Keitel
    Participant

Oj, nawet bardzo...

Bonifacius
    Participant

O fakt, mozna by Nowakowi zrobić np. POMROCZNOŚĆ JASNĄ i dać do podpisania zgodę na wylot wszystkich na Rise 😀

Zuza
    Participant

Jak ktoś ma sprawę do Nowaka to doczeka do powrotu Fluora - bo o ile zrozumiałam Fluor miał się z tydzień zapracowywać, a potem już zerkać...I tak będzie to pewnie trwało duuużo krócej niż prawidłowa ścieżka biurokracyjna :>Intryganci 😎 A co do Sheparda, to jeśli jest on z taki jak pozostali... alkoholu pewnie nie odmówi :/Z drugiej strony, jeśli by się zaczął zachowywać psychotycznie, to może replikator pokładowy odpowiednie leki wypluje, a wtedy jedyny problem to żeby gdzieś się nie potoczył i nie wypadł po drodze :DZuza się na statkach nie zna, chyba że masz na myśli rozmieszczenie replikatorów i apteczek pierwszej pomocy :>

Eric Keitel
    Participant

Na satku jest z tego co wiem jeden replikator 😉 Więc jakoś znajdziemy, a co do apteczek... Nie chciałbym Cię rozczarować... 😛

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 962 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram