Mesa - archiwum

Viewing 10 posts - 991 through 1,000 (of 1,000 total)
  • Author
    Participant

Keitel - nie zmuszaj Zuzy do przeprowadzania odtrucia w warunkach polowych ;)P

Naukowy
    Participant

Ciekawe, czy piloci transportowców też muszą dmuchać w balonik 😆

Zuza
    Participant

Chyba wystarczy nawinąć sie pod trikorder medyczny :>

Eric Keitel
    Participant

Ciekawe KTO będzie pilotem... Zuuuzaaa?!

Zuza
    Participant

Zuza nie umie pilotować transportowców i choć nie jest abstynentką, to nie dość, że nie pija na służbie, to ogólnie też bardzo rzadko pija takie ogromne ilości alkoholu jak to czynią niektóre postacie w bazie/na statku :PMoże Korin nas uratuje? :)Bo to towarzystwo gotowe spić nawet automatycznego pilota :>

Eric Keitel
    Participant

Dobra dobra... Pilotowanie frachtowca nie powinno być trudne... To klińgońska łajba, więc co prawda o instrukcji obsługi można zapomnieć, ale interfejs jest bardzo intulicyjny (wystarczy kopnąć w odpowiednie miejsce i działa 😉 )

nie dość, że nie pija na służbie

A ja, to może na służbie byłem? Zważywszy że na stację wpadłem przejazdem tylko, a służbę na poprzednim okręcie skończyłem, a na następnym mam dopiero zacząć? :]

Zuza
    Participant

Uuuuu... a do czego służy ten guzik? Oops...A co do picia na słuzbie to tak ogólnie było, o pozostałych :]Hehehe... zwłaszcza O'Doom - w wiecznej służbie Bogu :>

Arille
    Participant

nie bój się jak juz popiją to przejmy dowodzenie :]a Korin pilotowac potrafi :>

Zarathos
    Participant

Korin, jeszcze nie wiadmo czy na ta misje polecisz 😛

Zuza
    Participant

Dlaczego Korin może nie polecieć? :(:(:(Ratunku?

Viewing 10 posts - 991 through 1,000 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram