Mesa - archiwum

Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,000 total)
  • Author
    Posts
  • Admirał Małecki
    Participant
    #31203

    Glonojad może co wygrzebie...

    Zuza
    Participant
    #31204

    Ehhh... u mnie stoi absynt już od maja (!) i nie ma fajnej okazji żeby go zużyć :/Poza grą, oczywiście :]

    Arille
    Participant
    #31205

    Kiedy pijemy?

    Zuza
    Participant
    #31206

    A wybierasz się do Krakowa/zapraszasz do Wawy? :DHmmm czy tu się ogólnie planuje jakieś spotkanka integracyjne?

    Eric Keitel
    Participant
    #31208

    Zuza, wiem że nie wygląda jak Cola... W końcu to mój ulubiony trunek (nie posatci :> ) Ale Dodgers, czy jak mu tam, to stary opój, nie zauważy 😉

    Zuza
    Participant
    #31209

    Prędzej Ty nie zauważysz, jak szybko Ci go zarekwiruje i wypije :DMoże lepiej mów, że to "ziołowa herbatka pijana na (tu nazwa jakiejś dziwnej planety), doskonała na zaparcia!" - spokój imo gwarantowany :>

    Bonifacius
    Participant
    #31210

    Ech Panie Panowie ja od dawna marzę o spotkaniu intergacyjnym. Nawet mam pozwolenie od małżonki Romulanki 😀

    Eric Keitel
    Participant
    #31211

    Hmm, może Dodgers na to pójdzie... Btw, a może na Excelsiora się wbijemy, i impreze zrobimy? Jakieś ponute to towarzystwo 😉

    Zarathos
    Participant
    #31213

    Ostatnia impreza Excelsiorowa skonczyla sie ogolnym mordobiciem. Mozecie miec problemy z uzyskaniem pozwolenia na cos wiekszego 😀 Ew podania skladac u pierwszego oficera Co do spotkania integracyjnego - czemu nie 😀 Zalozylem odpowiedni temacik, mozna sie wypowiadac 😀

    fluor
    Keymaster
    #31217

    Na wszelki wypadek ostrzegam - doradca Johnson traktuje swoją pracę bardzo poważnie, więc jeśli dostrzeże u kogoś objawy jakichś patologii to będzie zawieszał i usuwał ze stanowisk :> no i odsyłał na terapię. 😛

    Zuza
    Participant
    #31220

    Ciekawe kto pierwszy zauważy u Johnsona patologiczną drobiazgowość i pracoholizm? :>

    fluor
    Keymaster
    #31221

    Drobiazgowość i pracoholizm 😀 Słabych punktów doradcy trzeba raczej szukać gdzie indziej 😉

    Zuza
    Participant
    #31223

    Spokojnie, zdiagnozuje się i resztę, ale w odpowiednim czasie :]A przy okazji - składam wniosek o to, by w razie problemów wysadzać tylko EMH, a nie całą sekcję medyczną. Uważajcie na biednych cywili, którzy mogą tam w danej chwili niewinnie pracować...

    Arille
    Participant
    #31269

    a propo biednych cywili to ja mam jeszcze jedną uwagę (tylko że nie o cywili chodzi):

    Korin chciałaby wrócić w jednym kawałku z misji z Dogersem więc może mu ktos patrzeć na ręce lub usta w zalezności od tego co bedzie robić lub mówił in powstrzymać go od nieobliczalnych zachowań? proszeee... 😮

    fluor
    Keymaster
    #31270

    Spokojnie, nie ma się czego bać. Na misję leci też ojciec O'Doom w roli przyzwoitki 😀 *obleśny śmiech Dogersa*

Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram