Mesa - archiwum

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,000 total)
  • Author
    Posts
  • Unicorn
    Participant
    #24274

    Właśnie wątek śledczy jest na razie najaktywniejszy ;);D właśnie Sorik i Hakuna powinni jak najszybciej wlaczyc sie do akcji 😉

    HakunA_MatatA
    Participant
    #24275

    😮 dzięki fluor za rade, nie wiedziałem że tak można. Bynajmniej skorzystam.A tak w ogóle to mi coś za często onecik wysiada 😉

    a jeszcze jedno. Czy moje posty miałyby wyglądać tak jak osub już ofcjalnie przydzielonych czy jakoś specjalnie. Jeżeli specjalnie to jak??? :blush:

    fluor
    Keymaster
    #24279

    Do Hakuny i innych: właśnie dlatego ten okręt potrzebuje Doradcy, czyli mnie 😉 (powiem skromnie :D).Jeżeli ktoś ma jakieś problemy, pytania, a nie chce bądź boi się zawracać głowy Zarathosowi to może to wszystko słać do mnie przez PM na tym forum albo na mojego maila fluorix@tlen.plHakuna, myślę, że mam dla Ciebie cudowną rolę (o ile kap się zgodzi :> ): jednego z aresztantów, który będzie przesłuchiwany w sprawie bójki... Co Ty na to? :DJeżeli chodzi o kwestie techniczne to posty podpisujesz tak jak normalnie, ale nazwiskiem i stopniem tego kim piszesz (pomniejszego charaktera), ewentualnie na koniec posta można dodać sygne swojej głównej postaci.

    Zarathos
    Participant
    #24280

    Wyglada dokladnie tak samo jak juz przydzielonych 🙂 A tak swoja droga - Sorik jest juz przydzielony, ale Ciebie sobie nie przypominam z listy werbunkowej H_M 🙂

    Unicorn
    Participant
    #24282

    Fluor to fajny pomysł... 😉

    fluor
    Keymaster
    #24283

    Unica, jak się Zar zgodzi to możesz w swoim poście zrobić z nim przesłuchanie, tj. zostawić mu tagi, ewentualnie podrzuć go mi.No i nie zapomnij podesłać instrukcji co ma mówić, żeby cała intryga się udała :>

    Unicorn
    Participant
    #24285

    Oczywiście doradco! 😀

    HakunA_MatatA
    Participant
    #24286

    Zatathos, moja postać to Jurii Plackow z planety Ziemia ect. ect. z adresu kame_haus@poczta.onet.pl pamiętasz??? 😥 Dostałem przydział jako mat, a teraz czekam na wprowadzenie...

    Zarathos
    Participant
    #24287

    CORVUS!!!!!!!!!!! Miales naszego czlowieczka wprowadzic. Bogowie, zaloga, jak chcecie rozszezac nasze szeregi skoro olewacie nowych. Ehh... H_M - jak sie corv do ciebie nie zglosi do konca tygodnia z wprowadzeniem, daj znac. Ew jezeli chcesz, mozesz 'wprowadzic sie sam' - po prostu zacznij pisac od jakies mniej waznej roboty - sprawdzanie czegos, trenowanie szeregowych etc.

    Unicorn
    Participant
    #24288

    Ale wpadka 😉

    Corvus
    Participant
    #24290

    No dobra, dobra zawaliłem, po co od razu krzyczeć.H_M to moje GG: 7338827 odezwij sie. Jak nie tu to na pocztę. Dogadamy sie i jak dobrze pójdzie to jeszcze dziś cie wprowadzę.

    HakunA_MatatA
    Participant
    #24292

    Ups :blush: dobra aż tak to nie pali mi się, jak coś to będe jutro.

    Zarathos
    Participant
    #24294

    No :DA zanim zapomne, H_M - podeslij nazwisko gostka ktorego buzke chcialbys zobaczyc na ID-karcie ew zdjecie swoje lub jkie chcesz). Ale zastrzegam, ze musi to byc zdjecie, nie rysunek!

    HakunA_MatatA
    Participant
    #24326

    mam 3 sprawy 🙂 :

    1. Dzięki za wskazówki CORVUS na pewno skorzystam,

    2. W przypadku tego zdjęcia, to chciałbym zdjęcie z ST, i czy musi być to postać z koloru mojego stanowiska cz nie?. Bo chciałbym zdjęcie O'Bryan z DS 9 (bodajże, albo z Voyagera nie jestem pewien)

    3. Czy można (gdy się chce) dopisyać coś do życiorysu?

    a i jeszcze jedno mój gg 2493731

    Zarathos
    Participant
    #24328

    1) Prosze bardzo :P2) Nie musi być, po pomniejszeniu i tak pewnie koloru munduru nie bedzie widac3) Moznadzieki

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram