Mesa - archiwum

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,000 total)
  • Author
    Participant

Doc, ja caly czas robie. Myslisz ze to co sie pojawia wiesz gdzie to po co robione. Wlasnie po to wiesz co 😀 To ty sie ociagasz, lapiduchu 😛

Zarathos
    Participant

Mamy wlasny dzial na ExC, teraz tylko nie TSS'owych czlonkow trzeba naklonic, zeby sie zapisali na to forum 😀

Domko
    Participant

Skoro mówimy o tym co wiecie, że ja wiem, że Wy wiecie, doc i Zarathos, to ja mimo, że mam nawał roboty robię w niedziele, bo mam wtedy wolne. :DCo do umieszczenia wydarzeń z Excelsiora w postaci dużego opowiadania jestem za. Na pewno zachęci to nowe osoby do zapisania się. Niestety, chętnie bym pomógł, ale jak wspomniałem wyżej, nie mam zbyt wiele czasu.Mam nadzieję, że nasza Wielka Excelsiorowa Rodzina będzie się dzięki temu rozrastała. 🙂

EMH Mark IX
    Participant

Co do umieszczenia wydarzeń z Excelsiora w postaci dużego opowiadania jestem za. Na pewno zachęci to nowe osoby do zapisania się.

[post="21792"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Nie jednego dużego opowiadania Domi, ale kilku mikro-powieści :). Nasze wątki już tak się rozrosły, że mogą być opublikowane jako kilka niezależnych opowieści - i chyba o to chodzi 🙂

Poza tym, wydaje mi się, że każdy z bohaterów Excelsiora zasługuje na odrębny wątek. Szkoda by było wrzucać wszystkich do jednego worka, bo zrobiłby się niezły galimatias i czytajacy mogliby się pogubić.

A tak uzyskamy poprawioną wersję Knossos - poprawioną, bo wciąż działającą 😀

Oczywiście ja mam zadanie ułatwione - swoje posty już dawno zacząłem sklejać i publikować jako opowiadania.

No ale jak kapitan rozkaże - hologram musi (oby nie) 😆

Domko
    Participant

Świetny pomysł. Zacznę sklejać swoje. 😀

Domko
    Participant

Wracając więc do tworzenia opowiadań to może każdy (kto ma czas i chęci) mógłby skleić swoje dotychczasowe posty z Excelsiora w całość, uzupełnić o dialogi, które wypowiadały inne osoby, a dopisały to w swoich postach i dodać jakieś słowa czy zdania, które powodowałyby, że opowiadanie byłoby ciekawsze. Potem można by to umieścić w dziale Opowiadania na TSS-ie lub stworzyć specjalny dział na tym forum Excelsiora. Wtedy można by je zatytułować np. "dziennik Thomasa Kovalskiego", "dziennik Wilgi", itp. i stopniowo, co jakiś czas dopisywać kolejne wydarzenia.To jest rozwinięcie Waszego pomysłu co do opowiadań. Co Wy na to?

fluor
    Keymaster

Bardziej niż na opowiadaniach skupmy się może na bieżącej chwili i ... przerwa noworoczna dobiegła końca... niech akcja toczy się dalej 😉

HakunA_MatatA
    Participant

Witam całą załogę Excelsior'a. Wiem, że mamy teraz małą zamotę na pokładzie 🙂 , ale ja już nie mogę się doczekać 😥

Unicorn
    Participant

No właśnie... trochę ruchu PANOWIE ;D 😉

Corvus
    Participant

TAAAA..... najlepiej zwalić wszystko na facetów.

Unicorn
    Participant

No sorki... jestem jedyną członkinią tej załogi (nie licząc Honor i Kerry) muszę trochę pomarudzić nie?? ;D

Zarathos
    Participant

Wlasnie Uni, ruch sie zaczyna. NAwet Corv cos napisal. A jak chcesz rozruszac to mozesz zaczac pisac swoj log na tym oto forum. Wiesz, cos w rodzaju Dziennik oficerski, chorazy .... etc 🙂 Reszty tez to dotyczy.Doc, cos ostatnio taki milczacy?

Corvus
    Participant

A tak, panie i panowie ruszyłem się i powoli wracam do formy. od teraz moje posty będą coraz dłuższe i na TSS i na USS Excelsior. Pojawi się kilka opowiadań które są właśnie w produkcji, do tego pisze pracę licencjacką...... rrrrrrany ale jestem nabuzowany. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Unicorn
    Participant

Oki... mogę coś takiego zrobić... 😉 zobaczymy jak mi wyjdzie 😀

fluor
    Keymaster

Hakuna, Sorik - dlaczego nie ma waszych postów na liście? Nawet jeśli wasze postacie nie są na okręcie, to można się wcielić w chorążego Redshirt albo jakąś inną pomniejszą postać i partycypować :DWątek śledczy nabiera rozmachu... chyba bardziej niż nasza bitwa z Breenami.Corv, napisz posta jak nas ostrzeliwują i niszczą, to w końcu spokój będzie ;)Co do dziennika młodego doradcy, to na razie nie mam ochoty na takie zabawy z prostego powodu - czuję, że jeszcze zbyt mało przeżyłem, żeby zacząć spisywać takie rzeczy. W końcu TO jest mój pierwszy dzień w pracy doradcy 😀 Chociaż... kto wie, może dziennik osobisty doda kolorków podporucznikowi Johnsonowi... :>

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram