Mesa - archiwum

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,000 total)
  • Author
    Participant

Swoja droga niezla jatke urzadziliscie z tymi emiterami 😀

Jeśli o to chodzi, zawsze można na nas liczyć. 😀

fluor
    Keymaster

No właśnie, Corvus, miał być opis jak nas Tholianin niszczy :> A tak to akcja stanęła w miejscu, a doradca przyszedł na mostek i... każdy się porozchodził do zajęć a ja za bardzo nie mam co robić... 🙁

EMH Mark IX
    Participant

A ja trochę z innej beczki.

Pewnie zauważyliście, ale od śmierci McDoga wciąż nie mamy PO!

To niedopuszczalne. Trzeba chyba przeprowadzić szybką kampanię reklamowo - rekrutacyjną.

Jednocześnie proponuję usunąć topic "PBEM - rekrutacja załogi" z forum TSS i rozpocząć nowy zatytułowany mniej więcej tak:

NCC-2000-C USS Excelsior

Punkt rekrutacyjny.

Trochę to ujednolici tematy dotyczące Exa i każdy zainteresowany bez problemu je znajdzie.

Zarathos
    Participant

A ja trochę z innej beczki.

Pewnie zauważyliście, ale od śmierci McDoga wciąż nie mamy PO!

To niedopuszczalne. Trzeba chyba przeprowadzić szybką kampanię reklamowo - rekrutacyjną.

Jednocześnie proponuję usunąć topic "PBEM - rekrutacja załogi" z forum TSS i rozpocząć nowy zatytułowany mniej więcej tak:

NCC-2000-C USS Excelsior

Punkt rekrutacyjny.

Trochę to ujednolici tematy dotyczące Exa i każdy zainteresowany bez problemu je znajdzie.

Zrobione doktorek 😀

Swoja drogą - niezly pomysl. Jeszcze troche i to nie bedzie TSS ale NCC-2000-C USS Excelsior. Na pokładzie gościnne występy TSS 😛

EMH Mark IX
    Participant

Jeżeli nie chcesz odkrywać tajemnic naszego universum...

Jeżeli nie chcesz oderwać sie od nudnej rzeczywistości...

Jeżeli nie chcesz przeżyć, zapierającej dech w piersiach, przygody...

Jeżeli nie chcesz zostać oficerem Gwiezdnej Floty...

Jeżeli nie chcesz poznać najbardziej zakręconej załogi w dziejach Gwiezdnej Floty...

NIE ZGŁASZAJ SIĘ DO NAS !!!

W przeciwnym wypadku, nasze skrzynki pocztowe czekają na TWOJE zgłoszenie.

Jeżeli jesteś gotów służyć ideałom Federacji i pomóc w odbudowie jej potęgi - nie wahaj się!

Nie pytaj co Federacja zrobiła dla CIEBIE!

Pomyśl o tym co TY możesz zrobić dla Federacji !!!

Ogłoszenie sponsorowane przez laboratoria holograficzne imienia Louisa Zimmermana.

Przed spotkaniem z Doktorem, skonsultuj sie ze swoim oficerem medycznym lub najblizszym doradcą...

Gosiek
    Participant

Swoja drogą - niezly pomysl. Jeszcze troche i to nie bedzie TSS ale NCC-2000-C USS Excelsior. Na pokładzie gościnne występy TSS 😛

Tak łatwo to Wam nie pójdzie, bez obaw. 😛 A co do pomysłów, to proponuję Wam zrobienie archiwum PBEMa - jeżeli jeszcze takowe nie istnieje z ew. dostępem dla tych, którzy nie grają, a chcieliby zobaczyć jak taka zabawa wygląda. 😉

Zarathos
    Participant

Niezly pomysl. co prawda jest ogolnodostepne archiwum na liscie mailowej, ale faktycznie - cos takiego na stronie byloby niczego sobie

Od Moderatora: Zarathos, usuwamy zbedne cytaty i nie cytujemy postu, gdy piszemy bezposrednio pod nim.

EMH Mark IX
    Participant

No to ktoś za karę będzie miał niezłą robótkę 😀 Bo wydaje mi się, że wszystkie posty dotyczące konkretnego wątku trzeba by posklejać. Zresztą mocno zakamuflowane, częściowe, archiwum gry już jest na forum TSS.Są to opowiastki z cyklu "AHM" w całości pochodzące z naszej gry, w dziale... "Opowiadania" 😆

Corvus
    Participant

Dobra marudy. Mój post jest juz na poczcie. Aha, pomysł z archiwum mi sie podoba.

EMH Mark IX
    Participant

Z cyklu ogłoszenia duszpasterskie...Wzorzec mam od dawna, więc natchnięty przez kolegę Hivision'a, przymierzam się do wyprodukowania dla naszej załogi komunikatorów.Chętni, proszeni o podawania adresów wysyłki na PM, mailem lub poprzez Gadulca.Ale mam kilka pytań w kwestii technicznej:1. Jaki miałby być wzór? Klasyczny Starfleet (VOY) czy może coś z innych linii czasowych (komunikator Braxtona z "Future's End)?2. Ma być goły, czy umieścić na nim grawerkę USS Excelsior, ew. NCC-2000-C?deactivate EMH!

Domko
    Participant

Może goły i konwencjonalny to do FanFilmu się też nada. 😉

Bonifacius
    Participant

Witam Szefa Ochrony :D:D:D na pokładzie, im więcej nas tym ciekawiej będzie.Komunikatory: Doc - jesteś genialny 😀 - Classic - jak najbardziej.Archiwum PBEM: dobry pomysł, ale fakt, trzeba będzie się napracować żeby sklecić samą esensję :)Wiadomości rodzinne: moja 15 misięczna córka sama włączyła sobie kompa 😀 a jak jej puściłem Voy'a to oglądała z otwrtą buzią :D:D.Doc - chyba Cię lubi, bo najbardziej śmieje się jak Ciebie widzi :D:D:DW czwartek 23.12.2004 piekę ciasta dla Teściowej - CAŁY DZIEŃ 😀 - nie będę sypał "cyjanku", bo jest OK.A w sprawie akcji to coś czuję, że przed świętami nie będzie łatwo, poza tym koniec roku - inwentaryzacje itp.Pozdrawiam wszystkich

Bonifacius
    Participant

FLOTA CIĘ POTRZEBUJE !!!

PRZYJDŹ, SPRAWDŹ ZACIĄGNIJ SIĘ - ATMOSFERĄ, SPAKUJ MANATKI I CHODUUUUU NA POKŁAD EXCELSIOR'A

ZAPRASZAMY - MOŻE SPOTKAMY SIĘ NA JEDNYM Z POKŁADÓW 😀

Zarathos
    Participant

Pieke ciasta dla tesciowej... i bez cyjanku... no tak pewnie gwozdzie zamiast rodzynek. A tak ogolnie - poniewaz ida swieta i koniec roku, do powiedzmy 7 stycznia jest taryfa ulgowa - nie bede was poganial z pisaniem. Co nie znaczy ze mozecie w ogole nie pisac 😛

EMH Mark IX
    Participant

A tak ogolnie - poniewaz ida swieta i koniec roku, do powiedzmy 7 stycznia jest taryfa ulgowa - nie bede was poganial z pisaniem. Co nie znaczy ze mozecie wogole nie pisac 😛

[post="21751"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Słowo do Kapitana i Domko.

Skoro do 7 stycznia panuje taryfa ulgowa, to może uda się do tego czasu zrobić wiecie co, wiecie gdzie 😆

Ja się będę starał.

deacticate EMH!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram