Mesa - archiwum

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,000 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #2308

    Witam wszystkich w głównej mesie USS Excelsior C. Temat ten przeznaczony jest głównie dla załogi tego okrętu, jednak zapraszamy tu wszystkich zainteresowanych. Każdy jest mile widziany, nawet Borg znajdzie coś na nasmarowanie trybików :DZałoga! Przywitać się ładnie z ludźmi na forum, pokazać, że kultura nie jest wam obca i między gonieniem Deltanek, a przerabianiem Borg na części zamienne nie zapomnieliście czego was w Akademi na wykładach o Kontaktach ze Społeczenstwem uczyli.Pozdrawiam wszystkich i serdecznie zapraszam do odwiedzania nas tu, oraz naszego okrętu.

    EMH Mark IX
    Participant
    #23405

    Dzieńdobrywieczór Paniom i Panom.Będę waszym lekarzem pokładowym.Pytania i sugestie proszę zgłaszać do mnie, problemy zaś do chorążych Jeden i Dwa.Aha - serdecznie zapraszam na coczwartkowy wieczorek poetycko-stomatologiczny "Pod Borem"deactivate EMH!

    Corvus
    Participant
    #23407

    Witam wszystkich!Ja na tej łajbie jestem od walenia po m... twarzy i podejrzewaniu wszystkich dookoła, a siebie przy okazji, o wszystko i nic.Jakby mnie kto szukał to jestem w holodeku nr 1 i tłucze klingonów. 😀 😀 A tak na marginesie doktorku, ja nienawidzę poezji. :sleep:

    Domko
    Participant
    #23408

    Witam.Zgłasza się główny majsterklepka z Excelsiora.Moim zadaniem jest dokręcanie trybików i dbanie o to, aby cały okręt trzymał się w kupie. :DZapraszam na nasz okręt, gdyż póki ja na nim jestem, to wszystko działa jak należy. 🙂

    EMH Mark IX
    Participant
    #23409

    A tak na marginesie doktorku, ja nienawidzę poezji. :sleep:

    [post="21452"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Nie ma sprawy Taktyk, dla Ciebie pozostawię część stomatologiczną i chętnie poćwiczę na tobie borowanie 😆

    Corvus
    Participant
    #23411

    Najpierw musiałbyś mnie złapać łapiduchu. :aaa:

    Bonifacius
    Participant
    #23424

    Witam i ja Operacyjny na Excelsiorze. 🙂

    Czym się zajmuję - hm. Sądząc po wprowadzeniu Kapitana przy przyjęciu to zdaje mi się, że jestem takim Mash-owym RADAREM :):):).

    Witam, więc wszystkich lookających do Excelsiora i zachęcam do lektury.

    Najbardziej zielony Operacyjny w historii Gwiezdnej Floty

    fluor
    Keymaster
    #23431

    Witam w mojej podwójnej roli Doradcy pokładowego USS Excelsior i Moderatora TSSu ;>Wyjaśniam wszystkim zainteresowanym, że identyfikatorka nie mam, ponieważ nie znalazłem jeszcze (sc. nie szukałem :>) odpowiedniej twarzy dla mojego bohatera. Jeżeli ktoś ma jakieś dobre pomysły to będę wdzięczny.Moja moderatorska połówka 😉 dopilnuje zaś żeby wszystkie rozmowy tu przeprowadzane nie odbiegały od tematu - czyli wszystkiego o USS-Excelsior 😀

    Zarathos
    Participant
    #23462

    UWAGANa stronce pojawił się dział Galeria. Aktualnie sa tam moje prace, ale jezeli ktos chce zaprezentowac swoja radosna tworczosc - bedzie mile widziany. W najblizszym czasie pojawi sie takze dzial fan-fiction. Tam także Wasze prace beda mile widziane.Dotyczy to tak czlonkow załogi USS Excelsior C jak i wszystkich innych zainteresowanych.

    Unicorn
    Participant
    #23506

    CZEŚĆ!!Jestem jeszcze nowa na statku, ale zostałam już Szefem Ochrony 🙂 Jeszcze nie włączyłam się do gry, ale czekam na to z niecierpliwością :DPOZDRAWIAM WSZYSTKICH 🙂

    fluor
    Keymaster
    #23508

    No proszę, w końcu pierwsza kobieta w załodze... Czekamy z niecierpliwością 😀

    Domko
    Participant
    #23511

    Serdecznie witamy CTO na pokładzie. Mam nadzieję, że dołączysz do nas szybko i będziesz ochraniała skutecznie statek przed wrogimi siłami. Bo latanie bez oficera taktycznego i szefa ochrony jest raczej nietypowe. :DTak czy inaczej - witam. 🙂

    fluor
    Keymaster
    #23512

    Szef ochrony to raczej CSO, bo CTO to chyba Corvus jest :>Nietypowe to jest chyba latanie bez sternika 😀

    Domko
    Participant
    #23513

    Ekhem... Racja - CSO. :DBez sternika, bez szefa ochrony i taktycznego... Gdzie ja jestem? Ratunku!! 😀

    Zarathos
    Participant
    #23514

    Witamy na pokladzie (co prawda raz juz to pisalem, ale moge jescze raz). CORV, nie daj czekac pani tylko ja wprowadz do gry jak cie ladnie prosilemBo degradacja i czyszczenie fazerow :PSzanowna pania prosze o wybranie sobie aktorki, ktora wyglada jak postac szanownej panienki (chyba ze ma byc typowa zmienna :)), ty Fluor tez bys sie mogl rozejrzec. Swoja droga niezla jatke urzadziliscie z tymi emiterami :DCORV - jeszcze raz ty, badz tak laskaw, i zacznij grac... jakis opis poczynan tholianina by sie przydal, ty jestes taktyczny nie ja 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,000 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram