Forum Trek.pl Newsy Star Trek Meet the Enterprise!

Meet the Enterprise!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #3627

  AOL pokazał wczoraj po południu pewien obrazek, który prawdopodobnie stanowi fragment teaser-trailera "Star Trek" Abramsa. Udostępniony w sporej rozdzielczości, pokazuje coś, na co fani czekali od dawna - nowy/stary Enterprise. Chociaż nie zobaczyliśmy za wiele (tylko przednią część spodka i nieukończonych gondoli) obrazek już utwierdził fanów w przekonaniu, że ukochanego okrętu wszystkich Trekkies nie zmieniono nazbyt na desce kreślarskiej. W gruncie rzeczy "Big E" wygląda jak wersja znana z filmów kinowych, z "azteckim" wzorem poszycia kadłuba lecz TOSowymi gondolami warp.

  [more]Okręt, jak widać, stoi na powierzchni jakiegoś ciała niebieskiego i, zgodnie z tym co wiadomo ze starej tabliczki dedykacyjnej NCC-1701 jest to najprawdopodobniej San Francisco. Więcej fani mają ujrzeć 21.stycznia, kiedy to teaser-trailer oficjalnie ujrzy światło dzienne w interncie. Wcześniej fani ucieszą nim swoje oczy przed premierowymi pokazami "Cloverfield" Abramsa, już od dzisiaj.

  Obrazek ujrzymy pod tym linkiem.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram