Forum Trek.pl Newsy Fantastyka McDonnell i Sackhoff o swoich postaciach w BSG

McDonnell i Sackhoff o swoich postaciach w BSG

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #2981

  SCI FI Wire ostatnio ma szczęście do wywiadów z ekipą tworzącą BSG. Pisaliśmy już o jednym - wziął w nim udział David Eick - teraz czas na dwa kolejne. Tym razem na temat serialu i swoich postaci wypowiedziały się odtwórczynie roli Kary Thrace i Laury Roslin.

  Mary McDonnell, grająca byłą prezydent Dwunastu Kolonii, mówiła głównie o swoich obawach z końca drugiego sezonu, gdy zanosiło się na to, że będzie musiała opuścić serial. A przynajmnie wyglądało to tak, jakby do tego dążyli scenarzyści, jednak dzięki doktorowi Baltarowi Laurę Roslin uratowano, wykorzystując krew dziecka Sharon i Helo. W sezonie trzecim okaże się, jakie konsekwencje będzie miało jej ocalenie oraz tego wpływ na jej dalsze losy i relacje z innymi postaciami. Trochę więcej informacji na temat wywiadu z Mary McDonnell znajdziecie tutaj.

  Odwórczyni roli Starbuck, Kate Sackhoff zapowiedziała natomiast, że w trzecim sezonie jej postać stanie się bardziej dojrzała i będzie ewoluować. Zacznie trochę bardziej wierzyć w siebie, choć nadal będą ją prześladować demony przeszłości, z którymi jednak być może zacznie sobie radzić. O wywiadzie z Kate więcej poczytacie tu.

  Premiera pierwszego odcinka BSG już za kilka godzin, zapraszam więc do dyskusji.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram