Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Matura 2004

Matura 2004

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #2077

    Mam nadzieje ze nikt mnie nie zastrzeli za ten topic. 😉 Juz troche pozno, no ale moze jeszcze jakis maturzysta to przeczyta. Krotko mowiac: powodzenia jutro i pojutrze, oby Wam gladko poszlo.

    OmegaOne
    Participant
    #18896

    :killer: hmm? cos mowiles? 😈 No i powodzenia i dziekowac dopiero po ogloszeniu wynikow 😉

    Gosiek
    Participant
    #18898

    Połamania piór, krzeseł w salach egzaminacyjnych, biurek dyrekcji... :mrgreen: Ups, chyba się zagalopowałam trochę. 😉 Powodzenia wszystkim piszącym i pochwalcie się później jakie tematy próbowaliście rozpracować. 😛

    Krusty
    Participant
    #18906

    Jako obecny student a zeszłoroczny maturzysta życze wam tego samego.

    Toreth
    Participant
    #18907

    Matura... kiedy to było...Mam nadzieję, że przejdziecie przez swoją tak bezboleśnie, jak ja przeszłam moją... i że będziecie ją tak samo wspominać... 8)

    Slawek
    Moderator
    #18911

    I ja chciałem życzyć wszystkim maturzystom powodzenia na maturze pisemnej i ustnej!

    kryzysik
    Participant
    #18944

    Polamania pior, i oby na sciagach bylo dokladnie to co trzeba 🙂 Matura to pikus (ta stara rzecz jasna) sami to potwierdzicie jak juz ja zdacie. 😀 Nie taki diabel straszny ... 8)

    Piotr
    Keymaster
    #41265

    Czas odkurzyc topic... Ekhm... "Juz za rok matura..." Hmm, nie, to zaraz! 😉 Polamania pior zycze wszystkim tegorocznym maturzystom - zwlaszcza takiemu jednemu. ;> T'Reker, trzymamy kciuki. Powodzenia.

    Tom
    Participant
    #41266

    Rowniez dolaczam sie do zyczen i trzymam kciuki 😉

    Unicorn
    Participant
    #41267

    Powodzenia!! Mnie to czeka za rok... Więc czekam na relację! ;)Pozdrawiam i trzymajcie się tam!

    Gosiek
    Participant
    #41276

    T'R - połamania pióra (ew. paru innych rzeczy wymyslającemu tematy :P) i dobrych ocen, zresztą sam zobaczysz - matura to pestka. 😉

    Barusz
    Participant
    #41290

    Ja nawet nie specjalnie pamiętam matury, po prostu dlatego, że w onych odległych czasach nie miała ona żadnego znaczenia. Bardziej traktowałem ten dzień jako... przymusową przerwę w przygotowaniach do egzaminów na studia.Za to dobrze pamiętam owe wstępne, w szczególności to jak Nikołaja Bucharina (premier ZSRR w okresie międzywojennym) 'skróciłem' o 20 lat (na ale stalinowskie czystki tak łatwo pomylić...) oraz jak poproszony o przykład oddziaływania sztuki zachodnioeuropejskiej na Polskę w renesansie podałem... Damę z Łasiczką Leonarda da Vinci 😆 Dla jasności - dostałem wtedy 4+ :)Powodzenia na egzaminach dla wszystkich!!!!!

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram