Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Matura 2004

Matura 2004

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #2077

  Mam nadzieje ze nikt mnie nie zastrzeli za ten topic. 😉 Juz troche pozno, no ale moze jeszcze jakis maturzysta to przeczyta. Krotko mowiac: powodzenia jutro i pojutrze, oby Wam gladko poszlo.

  OmegaOne
  Participant
  #18896

  :killer: hmm? cos mowiles? 😈 No i powodzenia i dziekowac dopiero po ogloszeniu wynikow 😉

  Gosiek
  Participant
  #18898

  Połamania piór, krzeseł w salach egzaminacyjnych, biurek dyrekcji... :mrgreen: Ups, chyba się zagalopowałam trochę. 😉 Powodzenia wszystkim piszącym i pochwalcie się później jakie tematy próbowaliście rozpracować. 😛

  Krusty
  Participant
  #18906

  Jako obecny student a zeszłoroczny maturzysta życze wam tego samego.

  Toreth
  Participant
  #18907

  Matura... kiedy to było...Mam nadzieję, że przejdziecie przez swoją tak bezboleśnie, jak ja przeszłam moją... i że będziecie ją tak samo wspominać... 8)

  Slawek
  Moderator
  #18911

  I ja chciałem życzyć wszystkim maturzystom powodzenia na maturze pisemnej i ustnej!

  kryzysik
  Participant
  #18944

  Polamania pior, i oby na sciagach bylo dokladnie to co trzeba 🙂 Matura to pikus (ta stara rzecz jasna) sami to potwierdzicie jak juz ja zdacie. 😀 Nie taki diabel straszny ... 8)

  Piotr
  Keymaster
  #41265

  Czas odkurzyc topic... Ekhm... "Juz za rok matura..." Hmm, nie, to zaraz! 😉 Polamania pior zycze wszystkim tegorocznym maturzystom - zwlaszcza takiemu jednemu. ;> T'Reker, trzymamy kciuki. Powodzenia.

  Tom
  Participant
  #41266

  Rowniez dolaczam sie do zyczen i trzymam kciuki 😉

  Unicorn
  Participant
  #41267

  Powodzenia!! Mnie to czeka za rok... Więc czekam na relację! ;)Pozdrawiam i trzymajcie się tam!

  Gosiek
  Participant
  #41276

  T'R - połamania pióra (ew. paru innych rzeczy wymyslającemu tematy :P) i dobrych ocen, zresztą sam zobaczysz - matura to pestka. 😉

  Barusz
  Participant
  #41290

  Ja nawet nie specjalnie pamiętam matury, po prostu dlatego, że w onych odległych czasach nie miała ona żadnego znaczenia. Bardziej traktowałem ten dzień jako... przymusową przerwę w przygotowaniach do egzaminów na studia.Za to dobrze pamiętam owe wstępne, w szczególności to jak Nikołaja Bucharina (premier ZSRR w okresie międzywojennym) 'skróciłem' o 20 lat (na ale stalinowskie czystki tak łatwo pomylić...) oraz jak poproszony o przykład oddziaływania sztuki zachodnioeuropejskiej na Polskę w renesansie podałem... Damę z Łasiczką Leonarda da Vinci 😆 Dla jasności - dostałem wtedy 4+ :)Powodzenia na egzaminach dla wszystkich!!!!!

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram