Matrix

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • Author
    Posts
  • Q
    Participant
    #10582

    Bylem i ani sie nie rozczarowalem ani nie zachwycilem mi osobiscie przypomina pewien film Spilberga z androidami ale tytulu nie pamietam pewnie dlatego przeszedl dla mnie bez wrazenia...Agent Smith jest po nim dla mnie idolem.

    Merkav
    Participant
    #10595

    Bylem wczoraj .. . zajefajoski film, wiecej akcji rekompensuje troszke gorsza fabule z pierwszej czesci 🙂 Akcja na autostradzie poprostu mistrzostwo i ten Morfeusze... ehhh trzeba bedzie pojsc jeszcze raz :DQ - Lowca Androidow vel Blade Runner ?

    Q
    Participant
    #10601

    To nie to...

    ...chyba w tytule bylo cos o sztucznej inteligencjii

    Byl taki maly chlopaczek - android ktory szukal wrozki ktora by go zamienila w czlowieka... sciegaja mnie dokoncze pozniej...

    Anonymous
    Guest
    #10602

    "IA - Artificial Intelligence" , Q 🙂 To chyba to...

    Q
    Participant
    #10604

    No no ... Tak mi sie wydaje...

    OmegaOne
    Participant
    #10611

    Troche OT ale co tam 😉 Mam nadzieje ze nikt sie nie pogniewa ze zgralem to z jednej grupy dyskusyjnej ;)PiatekBylem na Matriksie. Fajny film...SobotaSnila mi sie Trinity.Mogliby zbudowac te Matryce.Juz ja bym wiedzial, do czego ja wykorzystac...NiedzielaOch, Trinity...!!!PoniedzialekPoczulem sie jak w Matriksie. Jechalem winda z agentem Smithem.To znaczy z panem Mietkiem spod 23,ale dopiero dzis zwrocilem uwage na te ciemne okulary.Zawsze je nosi... Dziwna sprawa.WtorekSpytalem go. Zdziwil sie i powiedzial, ze przeciez jest niewidomy.Akurat...SrodaDobrzy sa! Do ostatniej chwili udawal, ze nie widzi tej liny.Wolal stoczyc sie az pod drzwi Grzelakowej, niz dac sie zdemaskowac.To znaczy, ze na razie jestem bezpieczny. Nie wiedza, ze jajuz WIEM.CzwartekPan Mietek zniknal. Grzelakowa mowi, ze lezy w szpitalu z polamanyminogami.Udalem, ze jej wierze.Nie moge jej ufac. Musze znalezc Morfeusza.PiatekDalem ogloszenie do wszystkich gazet codziennych:"Do Morfeusza: Wiem wszystko i jestem gotowy podazyc za bialym krolikiem.Jesli chcesz sie przekonac, ze wybiore wlasciwa pigulke,czekam na Ciebiejutro w klubie 'Hades' w Warszawie.Bede mial na koszulce znaczek Playboya."SobotaBylem w 'Hadesie'. Niewiele brakowalo.Na szczescie w Polsce nawet agenci Matrixa to patalachy.Od razu ja poznalem. Miala na sobie identyczna czerwona suknie.Udalo mi sie ja zaskoczyc i wystarczyl prawy prosty w szczeke.Wolalem jednak nie czekac az wstanie z podlogi i zmieni sie w agenta.Zwialem tylnym wyjsciem.Kilku innych mnie gonilo, ale bylem dla nich za szybki.Musze zaczac cwiczyc skoki.NiedzielaBylo w "Wiadomosciach". 'Damski bokser' - tez cos!Idioci nie wiedza jaka jest stawka tej gry!!!Nie wiem, czy mnie nie namierzyli.Mam nadzieje, ze zdaze skonczyc montaz nadajnika i wejsc naczestotliwosc I programu.PoniedzialekTrzecia bezsenna noc.Nie moge sobie pozwolic na przegapienie deja vu.WtorekTo juz ostatni wpis.Jednak ich nie docenilem. Wlasnie wywazaja drzwi.Jest z nimi trzech agentow. Co kraj to obyczaj.U nas nie nosza garniturow. Maja nienagannie skrojone biale fartuchy.Sprytne - kto uwierzy wariatowi?A wiec zegnajcie. The Matrix has me...

    Q
    Participant
    #10613

    😛 😛 😛 he he he ale shiza... 😛 😛 😛

    ivan
    Participant
    #10620

    A co wy tam wiecie o ....... 🙂

    Tazman
    Participant
    #10631

    Matrix II mi się bardzo podobał, ale było coś w jedynce co bardziej przyciskało do fotela, ale czego tu chcieć od kontynuacji......następnej 😉

    fluor
    Keymaster
    #10649

    Hehe... A jednak MAtrix2 nie jest zły... Jest wręcz bardzo dobry :)Jest nieco inny od części pierwszej, choć nie jest to dla mnie aż tak wielka strata - skupia się zupełnie na czymś innym - nadal jest Matrix ale to już nie jest ten sam - po prostu taka kontynuacja :DUdziwnili, czego tam nie wsadzili - powiedzą ci, którzy widzieli film mając już swoją własną koncepcję - jednak w ten sposób byli zamknięci na wizję reżyserów a przecież po to przyszli do kina. A warto zobaczyć co panom Wachowski po głowie chodzi 🙂

    Anonymous
    Guest
    #10700

    Tia a na wszystkie "udziwienia" i "przegięcia" wystarczy powiedzieć:Przecież to MATRIXI wszystko jasne.

    DarkLady
    Participant
    #12012

    Bylam. Wreszcie. Mniej mroczny niz poprzedni, ale efekty super. Jedna rzecz mnie dobila... -_-' Masaz serca... To bylo przegiecie. Jak juz sie kogos usmierca, to raz a dobrze i byle dramatycznie. Jednak bez Trinity nie ma Matrixa, wiec i to bym puscila 'mimo oczu', gdyby nie fakt, ze zaraz po jej odzyskaniu przytomnosci sie na siebie rzucili. No sorry, ale to juz jest kicz. I to chyba jednak ta scenka mnie tak rozbroila.

    fluor
    Keymaster
    #12022

    Jedna rzecz mnie dobila... -_-' Masaz serca... To bylo przegiecie. Jak juz sie kogos usmierca, to raz a dobrze i byle dramatycznie. Jednak bez Trinity nie ma Matrixa, wiec i to bym puscila 'mimo oczu', gdyby nie fakt, ze zaraz po jej odzyskaniu przytomnosci sie na siebie rzucili. No sorry, ale to juz jest kicz. I to chyba jednak ta scenka mnie tak rozbroila.

    Dziwne... czy nikogo nie zraziła scenka z Matrixa I kiedy to Trinity za pomocą pocałunku wskrzesza Neo? Czy to nie wyglądało jak przegięcie? Jak (za przeproszeniem) cholerna Królewna Śnieżka ?? 😛

    DarkLady
    Participant
    #12049

    Slusznie, Fluor, ale to byl Matrix pionerski, absolutna nowosc, wiec nikt nie smial na niego najezdzac. Tak mysle.

    Anonymous
    Guest
    #12050

    Jest w tym sporo racji.Pierwszy Matrix to była całkowicie nowa jakość.A te wskrzeszenie Trinity to była jedyna scena w całym filmie, która mi się nie podobała, powinna umrzeć i tyle. W końcu Neo nie jest Bogiem (chociaż cholera go tam wie). Co nie zmienia faktu, że Reanimacja mi się bardzo podobała (jak już wcześniej pisałem zresztą). Mam tylko nadzieję że Matrix III będzie chociaż tak samo dobry co dwie poprzednie części.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram