Forum Trek.pl Newsy Star Trek Marek Belka niczym Geordi La Forge

Marek Belka niczym Geordi La Forge

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

Dziennikarz stacji TVN24 przyrównał nowego szefa NBP do głównego inżyniera na U.S.S. Enterprise. Materiał okraszony został również klipem przedstawiającym urywki ze Star Trek: The Next Generation. Więcej w dalszej części newsa.

[more]

Dołączona grafika

Widać, że pan Marek Tejchman jest dość dobrze obeznany w świecie Gene'a Roddenberry'ego. Co więcej - bardzo żywo i z podekscytowaniem opowiada o serialu. Mimo iż widzom zaprezentowany został fragment TNG, pan Marek podkreśla, że to Scotty z pierwszego serialu jest sztandarowym przykładem mechanika i to od niego wiele zależy. Dostrzega on również analogię pomiędzy prezesem Belką a Klingonami - kiedyś zajadłym wrogiem, dziś sprzymierzeńcem.

O głębszą analizę pokusił się bloger z portalu Salon24. Według Lemoniadowego Belka ma też coś z Ferengi. Autor zastanawia się czy prezes NBP ma uszy do zarabiania. Sugeruje również, aby odpuścić sobie walutę europejską i od razu przejść na złote latinum 😉

Czy Wy też widzicie Star Treka w polskiej polityce? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Źródło: Lemoniadowy[/more]

Manul
    Participant

Ale o co chodzi?!Bardzo mi się pododba entuzjazm z jakim ten dziennikarz opowiada o swojej wizji. Założę się, że siedzi gdzieś na tym forum w ukryciu 😀

fluor
    Keymaster

To był taki niespodziewany motyw 🙂

Q
    Participant

Wszyscy opowiadający sie publicznie za Trekiem są skazani na porażkę. Proponowałbym zejść do podziemia i utworzyć ruch podobny do masońskiego. Bo człowiekiem sukcesu nie jest tańcząca na scenie marionetka którą można wymienić na inną kiedy znudzi się nią publiczność, ale ten kto pociąga za sznurki całego teatrzyku. (rzekł spec. od marketingu i PR)

Jamjumetley
    Participant

Słuchajcie - cytując znanego polskiego reżysera - mamy przyjaciół w TVN. Myślę, że warto pamiętać o panu Marku Tejchmanie. Może by tak stworzyć listę znanych polskich Trekkies? 😉

Barusz
    Participant

Podszkolił się od ostatniego razu 😉

Jamjumetley
    Participant

Barusz - Romulan Ale dla ciebie. Czytałem to kiedyś, ale zupełnie zapomniałem i nie skojarzyłem 😉

Barusz
    Participant

😉

Co do listy trekerów, to jeszcze red. Zimiński musiałby się tam znaleźć 😉 I w ogóle pamiętam, że trochę tego było na TVN24... Ale moim ulubionym akcentem z tej stacji jest o dziwo ten starwarsowy, chyba przez moją osobistą wielką słabość do Palpiego ;]

Infango
    Participant

Znany chwyt z rynku amerykańskiego, polityk chce sobie podnieś notowania, dokładnie to samo robił Obama z kontem na twitter i facebook, tymi ładnie skrojonymi fotkami na których robi sobie przerwę i jest otoczony takim ładnym bałaganikiem elektroniki ( Mighty Blue Apple ). Padło na teka no trochę szkoda, wolał bym Andre L. zobaczyć jak ze łzami w oczach mówi jak Dart Vader odmienił jego życie lub Doda zapłakana po Łowcy Androidów w końcu zrozumiała co to miłość, tak na poważnie czy ktoś myśli że on wie o czym mówi po prostu dobrze przygotowany wywiad który na 500% był autoryzowany czyli znał pytania i ktoś mu napisał odpowiedzi......ps.: jeszcze niedługo dojdzie do tego że na debacie nasi kandydaci będą udowadniać że Han Solo strzelał pierwszy a Guido był ruskim agentem :aaa:

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram