Forum Fantastyka Star Trek Mala trekowa ciekawostka (AVI, 2,5 MB)

Mala trekowa ciekawostka (AVI, 2,5 MB)

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

fajna reklamowka star trek z brytyjskiego Sky One z jeszcze fajniejszym podkladem dzwiekowym

http://homepage.eircom.net/~neutrino/st.avi

a tak przy okazji, to moze wie ktos co to za utwor?

Krusty
    Participant

No Sky One zawszr robił fajne zapowiedzi ;).

Dalek
    Participant

Martwi to, że koniec Entka pokazany jest jako koniec Star Treka w ogole :/. Jeśli tak rzeczywiście się stanie, to jest to zdecydowanie najsmutniesza rzecz pod słońcem, że serial z takimi tradycjami skończył w taki nędzyn sposób. Finał entka to chyba najgorszy epizod i tak słabego serialu.

Krusty
    Participant

Z tym ostatnim to bym polemizował - były gorsze ;).

Prezes
    Participant

Poczekajmy pare lat, o wszystkim zadecyduje kasa. Ludzie zapomna o słabym entku i beda chcieli nowego s-t. wiec to raczej nie koniec. a reklamowka rzeczywiscie fajna.

Comm_Luke
    Participant

Nie zgadzam się, że to koniec ST. Po pierwszych sezonach DS9 też mówiono, że to koniec ST i chcieli skasować Sisko i spółke, na szczęście tego nie zrobili.A co do zapowiedzi, to faktycznie muzyczka fajna:P

piotr_p
    Participant

Witam!

Mam dobre wieści. SIedziałem ponad godzinę ze słuchawkami na uszach, a przez nie leciały zapętlone 4 sekundy tej reklamówki z piosenką. Uroczyście oznajmiam, że drogą śledztwa doszedłem co to za utwór i kto go wykonuje. Mili państwo, tutuł piosenki to Half Light, a wykonawca to Athlete.

Pozdrawiam!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram