Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Maj w SCI FI Channel - seriale

Maj w SCI FI Channel - seriale

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Keymaster

Prezentujemy serialowe zapowiedzi SCI FI Channel na maj. Fani zjawisk nadprzyrodzonych obejrzą ciąg dalszy pasma "Strefa nieumarłych", a dla Trekerów prawdziwa gratka - 10-cio godzinny maraton Następnych pokoleń.

[more]Prawdziwe powołanie (Tru Calling)

Nowe odcinki (kontynuacja sezonu 1), wtorki o 21.00

Dołączona grafika

W majowe wtorki o godzinie 21.00 na antenie SCI FI będzie można obejrzeć nowe odcinki fantastycznego serialu Prawdziwe powołanie z Elizą Dushku w roli głównej. Jego bohaterka, Tru Davies, podejmuje pracę w miejskiej kostnicy. Wkrótce odkrywa, że potrafi komunikowaę się ze zmarłymi. Przywiezieni do kostnicy nieboszczycy proszą Tru o pomoc. Dziewczyna natychmiast przenosi się do dnia ich śmierci. ściga się z czasem, próbując zapobiec mającej wydarzyć się na drugim końcu miasta tragedii. Jednocześnie Tru stara się ratować swoich

żyjących na krawędzi bliskich przed samodestrukcją.

==========

Trup jak ja (Dead Like Me)

Sezon 2, wtorki o 21.50

Dołączona grafika

Kanał SCI FI kontynuuje emisję nowego sezonu popularnego serialu Trup jak ja. W każdy wtorek o 21.50 zaprosimy widzów na dalszy ciąg zabawnych przygód z zaświatów. Ellen Muth ponownie wciela się w rolę nastoletniej Georgie Lass, zwanej też George. Dziewczyna powoli przyzwyczaja się do życia po śmierci. Dochodzi jednak do wniosku, że codzienność przysparza umarłym równie wielu problemów, co żywym. George spędza swój czas na odbieraniu dusz ich umierającym właścicielom. Towarzystwa dotrzymują jej przyjaciele: Mason (Callum Blue), Daisy (Laura Harris), Roxy (Jasmine Guy) i Rube (Mandy Patinkin).

==========

Star Trek: Następne pokolenie

Sezon 1, czwartki o 21.00

Dołączona grafika

Przez cały maj kontynuować będziemy emisję tego wyróżnionego nagrodą Emmy serialu. Cofniemy się do samego początku, by jeszcze raz prześledzić wszystkie przygody Jean-Luca Picarda (Patrick Stewart) i jego załogi. Czy pamiętacie czasy, gdy Q był niewiadomą, o rasie Ferengi usłyszano po raz pierwszy, zaś holodek dopiero pojawił się na okrętach Gwiezdnej Floty? Przeżyjemy to wszystko jeszcze raz z kanałem SCI FI. W każdy czwartek o 21.00 zaprosimy widzów do obejrzenia dwóch odcinków serialu Star Trek: Następne pokolenie.

==========

Maraton z serialem Star Trek: Następne pokolenie

Sobota 9 maja

Na sobotę 9 maja w godzinach od 11.00 do 21.00 zaplanowaliśmy pokaz wszystkich dotychczas emitowanych odcinków pierwszego sezonu tego serialu. Widzowie będą zatem mieli świetną okazję, by poznać początki wypraw Picarda.[/more]

Aved
    Participant

Dzień po premierze STXI, nieźle. Szkoda tylko, że nie mam Syfy Channela ;<

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram