Forum Trek.pl Newsy Fantastyka "Magneto" ma reżysera

"Magneto" ma reżysera

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #3263

  David Goyer (reżyser Blade: Trinity, autor wszystkich części Blade i Batman: Początek) dołączył do ekipy zajmującej się odłamem serii X-men. Film skupiał się będzie na postaci ich głównego, charyzmatycznego przeciwnika: Magneto, mistrza magnetyzmu. Zapewne możemy liczyć na przedstawienie historii spotkania się Erika Lehnsherra z jego największym przyjacielem i jednym z największych i najpotężniejszych przeciwników Charlesem Xavierem.

  Sam udział aktorów do tej pory portretujących postacie Magneto (Ian McKellen) i Xaviera (Patrick Stewart) nie jest jeszcze ostatecznie potwierdzony. Byłby jednak raczej marginalny jako, że film ma się skupić na młodości obu przyjaciół.

  Jest to tym samym drugi odłam z serii filmów o X-men. Pierwszy z nich, będący już w produkcji to Wolverine opowiadający o solowych przygodach najpopularniejszego bohatera ze stajni Marvela. W postać niezniszczalnego Kanadyjczyka ponownie wcieli się Hugh Jackman.

  Źródła:

  http://www.scifi.com/scifiwire/index.php?c...=3&id=41292

  http://www.x-men.pl/

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram