Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Luke Pasqualino jako młody Adama

Luke Pasqualino jako młody Adama

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6060

  W Battlestar Galactica poznajemy Williama Adamę jako dojrzałego mężczyznę. Serial Caprica pokazuje nam go jako chłopca, a teraz stacja Syfy zaprezentuje nam nowy serial z tego cyklu, BSG: Blood and Chrome. W tej serii Adama jest młodym pilotem Vipera podczas pierwszej wojny z Cylonami. Jednak który aktor zagra tę ikoniczną rolę?

  [more]James Hibberd z Inside TV twierdzi, że ta rola przypadnie Luke'owi Pasqualino, zaś oficerem, któremu młody Adama będzie podlegał, zostanie Ben Cotton.

  Pasqualino jest najlepiej znany z serialu U.K. Skins, zaś Cotton brał już udział w takich serialach jak Hellcats, Riese, Caprica, Gwiezdne Wrota: Atlantyda oraz Wyspa Harpera.

  Dołączona grafika

  Oto oficjalny opis:

  Pasqualino będzie grał młodego, utalentowanego pilota bojowego, Williama Adamę, który po ukończeniu akademii zostaje przydzielony na najnowszy Battlestar we Flocie Kolonialnej: na Galacticę. Pełen ambicji i napalony na wojenne przygody szybko popada w konflikt z Cokerem (Cotton), jego przełożonym oficerem bojowym. Cokerowi zostało tylko 45 dni do zakończenia służby i pragnie zakończenia walk równie mocno jak Adama chce wziąć w nich udział. Mimo początkowych starć obu mężczyzn szybko łączy więź, gdy rutynowa misja zmienia się w desperacka walkę o przetrwanie.

  Źródło: Blastr[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram