Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ludzie, koty i sępy

Ludzie, koty i sępy

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #240996

    Rozpoczęło się wydawanie poprawionej wersji cyklu "Księga Całości" Feliksa W. Kresa. Jedna z ciekawszych polskich serii fantasy wróci w nowych 9 lub 10 tomach. Książki opowiadają o świecie Szereru, którym władają dwie przecistawne moce, Szerń i Aler, dążące do konfrontacji.

    Q__
    Participant
    #240997

    Ach, "Księgi Całości" (wtedy zwane jeszcze cyklem szererskim). Pamiętam jak lata temu sięgając po "Fenixa" zawsze zaczynałem od sprawdzenia czy jest nowy utwór z tego świata (lub, na co czekałem nawet bardziej, z tego drugiego, też kresowego, nazwanego potem "Piekłem i szpadą"). Jeśli był (z któregokolwiek z dwóch) natychmiast zatapiałem się w lekturze (i nic nie miało wyższego priorytetu - ani jedzenie, ani obowiązki, ani komiksy TM-Semic, których fanem również wówczas byłem)...
    Dzięki za info (wiedziałem, że mają wznawiać, nie wiedziałem, że już...)! 🙂

    Cross
    Keymaster
    #240998

    Proszę bardzo 🙂 Ja już pierwszy tom zamówiłem, a cena nawet przystępna.

    Q__
    Participant
    #242500

    pierwszy tom

    Skoro o nim mowa... Właśnie pojawiła się okołowznowieniowa recenzja starej dobrej "Północnej granicy":
    https://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=31040

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram