Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Luc Besson znów zajął się kinem sci-fi

Luc Besson znów zajął się kinem sci-fi

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6538

  Superbohaterowie, wampiry, wielkie roboty i znów superbohaterowie - to ostatnio główne motywy kinowej fantastyki. I choć to też lubimy, to mniej lub bardziej realnych wizji przyszłości jest jak na lekarstwo. Może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale okazuje się, że wkrótce obejrzymy coś, co przypomni nam lepsze czasy.

  [more]Przed Wami thriller sci-fi MS One: Maximum Security, w niektórych krajach znany pod tytułem Lock-Out. Miejscem akcji jest absolutnie bezpieczne orbitalne więzienie, w którym - tu niespodzianka - dochodzi do buntu, a w samym środku wydarzeń znajdzie się córka prezydenta i mający ją uratować nieustraszony, ale nieco nieokrzesany bohater. Brzmi znajomo? Być może, ale sądząc po poniższych trailerach, zobaczymy niezłe kino akcji z odrobiną humoru.

  Za produkcję odpowiada Luc Besson, a w rolach głównych występują Guy Pearce i Maggie Grace. Premiera w kwietniu.

  Źródło: Collider[/more]

  Erui
  Participant
  #102427

  Ucieczka z Nowego Yorku w kosmosie :). Może będzie dobre. Pożyjemy zobaczymy.

  Diabeu
  Participant
  #102457

  Wygląda to tak oklepanie, że bardziej już się chyba nie da. Humor też żałosny, nie wróżę temu filmowi kariery ani wysokiej pozycji w Box-Office.

  Galactica
  Participant
  #102474

  Oj tam oj tam. Dobrze, że chociaż oklepane to jest.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram