LOST...

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #88880

    Eviva, ale coś musiało być lepszego w tej serii, lepszego w jakimkolwiek znaczeniu. Żaden Star Trek nie miał, nie wiem ilu, 10 sezonów?

    Gdyby wartość serialu mierzono ilością sezonów/odcinków, to jak bum tralala najwartościowszym serialem na kuli ziemskiej byłaby "Moda na sukces".

    Manul
    Participant
    #88888

    Eviva,Właśnie dzisiaj mówiłam koleżance o tym, że Lost to taka telenowela o ludziach na wyspie. :PEdytka:Ups, myślałam, że to o Lost. Nie doczytałam.

    Lo'Rel
    Participant
    #88893

    najwartościowszym serialem na kuli ziemskiej byłaby "Moda na sukces".

    Wiesz, dla wielu pewnie takim właśnie jest.

    Nie wnikam dlaczego SG1 doczekało się tylu serii, stwierdzam tylko fakt, że opłacało się bardziej kręcić ten serial niż jakikolwiek Star Trek - w kontekście długości.

    r_ADM
    Participant
    #88901

    że opłacało się bardziej kręcić ten serial niż jakikolwiek Star Trek

    Slaba to argumentacja bo chociazby TNG przestali krecic nie z powodu slabej ogladalnosci, a checi przeniesienia serialu na duzy ekran.

    Lo'Rel
    Participant
    #88941

    Wiesz, nie argumentuję, stwierdzam tylko fakt. A czy opłaciło się przenosić ST na duży ekran? Różnie, sądzę, że Generations i First Contact w zupełności by wystarczyły.

    Bloo_
    Participant
    #89104

    No i już po 6x15. 40 minut mitologii, czasy 23 rok... Odpowiedzi, mnóstwo odpowiedzi. Mi się podobał, choć lekko rozczarowuje. 8+, ale po tym epizodzie oczekiwałem 10/10. Więc MiB nie jest zły... Huh.

    Lord Fixer
    Participant
    #89114

    No, w końcu jakiś ciekawszy odcinek (przez ostatnie odcinki trochę się to wszystko opuściło, ale to pewnie przez to, że jak najwięcej będą chcieli dać do ostatniego). Ale jako taki wydał się trochę za krótki. Mogliby go trochę przedłużyć, np. zrobić w dwóch częściach. Ale sporo się wyjaśniło 😉

    Bloo_
    Participant
    #89118

    No dokładnie, powinien być dwuczęściowy. I teraz rozumiem co Locke miał na myśli mówiąc "To co zobaczyłem... było piękne".

    Bloo_
    Participant
    #89460

    dp:16 odcinek zamiata i świetnie wprowadza w finał finałów...Wszystko w nim jest - humor (teksty Milesa), Ben w starym stylu i zaskakujące momenty... Odcinek kompletny? Można tak rzec.PS. Flocke to najlepszy sku**iel w TV. Kozak.

    Bloo_
    Participant
    #89627

    I koniec... Ostatni, 100 minutowy epizod... Dla wielu najgorsze zakończenie w historii TV. Dla innych najlepsze. Ja jestem pośrodku. Musze ochłonąć jeszcze, ale ten serial, jako 6sezonowa całość, jest wspaniała.Nie jest to idealny serial. Nie jest najbardziej dopracowany. Ale jest najlepszy.

    Eviva
    Participant
    #89632

    To subiektywna opinia, w dodatku błędna.

    Match
    Participant
    #89633

    Każda opinia jest subiektywna.

    Bloo_
    Participant
    #89636

    To subiektywna opinia, w dodatku błędna.

    No tak, zapomniałem, że obejrzałaś całe 6 sezonów.

    Won.

    Eviva
    Participant
    #89637

    No tak, zapomniałem, że obejrzałaś całe 6 sezonów.

    Won.

    Pomijając obraźliwą formę zaproszenie do wyjścia za drzwi, nie musiałam oglądać wszystkiego by wiedzieć, że mi się to wcale nie podoba, podobnie, jak nie muszę stracić obu nóg, żeby wiedzieć, że gdzieś pływają rekiny.

    Bloo_
    Participant
    #89641

    No tak, zapomniałem, że obejrzałaś całe 6 sezonów.

    Won.

    Pomijając obraźliwą formę zaproszenie do wyjścia za drzwi, nie musiałam oglądać wszystkiego by wiedzieć, że mi się to wcale nie podoba, podobnie, jak nie muszę stracić obu nóg, żeby wiedzieć, że gdzieś pływają rekiny.

    Przepraszam, nie było to konieczne.

    Ale każdy serial w pewnym momencie może się spodobać. Czy jeśli nie spodoba ci się pierwsze 10 minut jakiegoś filmu, to już nie oglądasz reszty? Czy na podstawie tych 10 minut powinno się wystawiać ocenę?

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram