Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Lord of the Rings Online - informacje

Lord of the Rings Online - informacje

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #3176

  Premiera MMORPG Lord of the Rings Online: The Shadows of Angmar już 24 Kwietnia, tymczasem szef projektu - Jeff Anderson - przedstawił parę szczegółów dotyczących tej produkcji.

  Gra ma wiernie odwzorowywać książkowe uniwersum ale także je nieco poszerzyć. Fabularnie oparta będzie na pierwszej części trylogii, od momentu opuszczenia Shire przez Hobbitów. Po wydaniu gry, twórcy mają zamiar "dopowiadać" resztę historii aż do samego końca powieści. Zawarta będzie większość wydarzeń znanych z książki, a gracz pozna je wszystkie poprzez tekst, komentarze, i przerywniki filmowe.

  W grze nie wcielamy się w żadną postać znaną z trylogii. Otrzymujemy możliwość stworzenia własnego bohatera wybierając spośród jednej z czterech ras - Ludzi, Elfów, Krasnoludów i Hobbitów - siedmiu profesji i wielu mniej lub bardziej znaczących statystyk i parametrów. Twórcy obiecują ponad 50 poziomów, 400 zdolności do nauczenia, 1500 różnorodnych zadań do wykonania i wiele godzin wciągającej rozrywki. Co z tego wyniknie - zobaczymy. W chwili obecnej prowadzone są beta-testy gry. LOTR Online zostanie wydany tylko na PC.

  Więcej informacji o grze znajdziecie w poniższych odnośnikach:

  Zapowiedzi na GameSpot

  News z SCI FI Wire

  Oficjalna strona gry

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram