Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Lista obecności

Lista obecności

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • MCPSI
    Participant
    #4103

    Witam !!!Proponuje zrobić listę obecności osób z rejonu śląska które tu zaglądają (może w celu jakiejś przyszłej organizacji struktur śląskich trekowców).Proszę o wpisywanie się do tego postu Pozdrawiam MCPSI

    Liranna
    Participant
    #64618

    obecna

    Matraxus
    Participant
    #64619

    Hej...

    Anonymous
    Guest
    #64638

    ja też jestem. Choć Bielsko to nie śląsk 😉

    Liranna
    Participant
    #64645

    Ale za to blisko na spotkania, a kto wie, w górach też można by się spotkać z jakimś noclegiem na przykład.

    MCPSI
    Participant
    #64656

    Czy ktoś jeszcze ❓ Odnośnie propozycji spotkania w górkach to jestem za.

    Romulus
    Participant
    #64676

    Melduję się z Mysłowic.

    MCPSI
    Participant
    #64683

    Czy byli by chętni na spotkanie w najbliższą sobotę ??MCPSI

    Liranna
    Participant
    #64692

    Ja niestety pracuję do 19:00, ale następną sobotę czyli 15 listopada mam wolną i wtedy bardzo chętnie się spotkam.

    Romulus
    Participant
    #64694

    Witam,jak dla mnie sobota, 15 listopada może być:)

    MCPSI
    Participant
    #64723

    WitamMi 15 listopada pasuje, ktoś jeszcze chętny ? Theolog ? Matraxus ?

    Liranna
    Participant
    #64786

    A gdzie i o której? Standardowo przy "żabie" o 17:00?

    Sfinks
    Participant
    #64810

    Nie będę mogła przyjść, ale dobrze, że klaruje się chęć spotkania, mam nadzieję, że tym razem do niego dojdzie 🙄

    Reyden
    Participant
    #64817

    Kadet Reyden melduje się 🙄 A co do spotkania , to niestety 15 listopada odpada , pracuję wtedy ( znaczy się nockę mam , w dzień odsypiam i nie dam rady bo też idę na noc z soboty na niedzielę ) . A co do spotkania w Bielsku , może i bym się tam pojawił, zależy od terminu . Kiedyś to nawet paru naszych wybrało się na zlot fanów SG-1 we Wrocku ( znaczy się ja i BSL od nas byli + kilku z USS Browareq )

    Liranna
    Participant
    #64824

    Nasi też za starych dobrych czasów reprezentowali Śląsk w Warszawie, na Szedariadzie we Wrocku, w Krakowie... Trzeba by to wszystko zacząć od nowa.Co do spotkania w sobotę to jak się umawiamy. Narazie są 2 osoby chętne..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram