Forum Fandom Kluby i grupy TrekSfera Forum organizacyjne Lista Firm

Lista Firm

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • Dzikowy
  Participant
  #5033

  Tutaj proponuję wrzucać firmy do których warto zajrzeć. Im więcej, tym większy wybór, ale bez przesady. Potem je posegregujemy pod kątem branży, potencjalnej hojności i przydzielimy członkom zespołu.

  Przypominam, że w Internecie działają też firmy, które zamierzamy molestować, dlatego proszę o szczegółach pracy w tym dziale informować możliwie wąskie grono.

  Porządkuję i czekam na sugestie. W kategorie wsadzam optymistycznie. Ostatecznie jeżeli sypną to pewnie mniej.

  Oferta zerżnięta z zeszłorocznej Avy, więc może ulec zmianie.

  Potencjalni sponsorzy generalni (powyżej 10 000,- w latinum, usługach lub sprzęcie)

  Oferta: umieszczenie na stronie WWW imprezy loga sponsora o max rozmiarach 70 x 600 px w specjalnym wyróżnionym displayu sponsorskim, pozycja loga w displayu zależna jest od wartości wsparcia, zamieszczenie bannera sponsorskiego o wielkości 200x400 px w dziale sponsorskim na stronie imprezy, zamieszczenie loga sponsora na poligraficznych materiałach imprezy produkowanych od maja 2009 (plakaty, ulotki) wyróżnionego wielkością i oddzielonego od logotypów sponsorów i sponsorów głównych, zamieszczenie loga sponsora w informatorze konwentowym (planowane 80 stron formatu A5 w kolorystyce 2+2 oraz 16 stron kolorowego insertu, papier kreda gazetowa, oprawa zeszytowa, okładka kolorowa pokryta folią matową i uszlachetniona wybiórczo lakierem UV), do 8 stron w informatorze konwentowym na materiały promocyjne sponsora, dystrybucja dowolnych materiałów promocyjnych sponsora wśród uczestników konwentu, umieszczenie plakatów promocyjnych sponsora w dowolnym formacie na terenie imprezy oraz w każdym pomieszczeniu odbywania się atrakcji, umieszczenie bannerów i reklam stojących (typu rollup itp.) na terenie imprezy, umieszczenie logotypów sponsora na walucie konwentowej i ankietach rozdawanych wszystkim uczestnikom, a także na identyfikatorach uczestników i na koszulkach imprezy, możliwość zorganizowania atrakcji związanych z produktami sponsora, zamieszczanie informacji reklamowej o produktach sponsora w treści aktualności na stronie konwentu, zamieszczenie logotypu sponsora w materiałach elektronicznych możliwych do pobrania przez uczestników (np. tapety, wygaszacze ekranu itp.).

  SONY Poland

  Operator komórkowy - kolejność pod kątem targetu, więc prawdopodobnie Heyah lub Play

  Potencjalni sponsorzy główni (5000,- do 9999,- w sprzęcie, usługach i latinum)

  Oferta: umieszczenie na stronie WWW imprezy loga sponsora o max rozmiarach 70 x 300 px w specjalnym wyróżnionym displayu sponsorskim, pozycja loga w displayu zależna jest od wartości wsparcia, zamieszczenie bannera sponsorskiego o wielkości 100x400 px w dziale sponsorskim na stronie imprezy, zamieszczenie loga sponsora na poligraficznych materiałach imprezy produkowanych od maja 2009 (plakaty, ulotki) wyróżnionego wielkością i oddzielonego od logotypów sponsorów, zamieszczenie loga sponsora w informatorze konwentowym (planowane 80 stron formatu A5 w kolorystyce 2+2 oraz 16 stron kolorowego insertu, papier kreda gazetowa, oprawa zeszytowa, okładka kolorowa pokryta folią matową i uszlachetniona wybiórczo lakierem UV), do 4 stron w informatorze konwentowym na materiały promocyjne sponsora, dystrybucja dowolnych materiałów promocyjnych sponsora wśród uczestników konwentu, umieszczenie plakatów promocyjnych sponsora w dowolnym formacie na terenie imprezy oraz w każdym pomieszczeniu odbywania się atrakcji, umieszczenie bannerów i reklam stojących (typu rollup itp.) na terenie imprezy, umieszczenie logotypów sponsora na walucie konwentowej i ankietach rozdawanych wszystkim uczestnikom, możliwość zorganizowania atrakcji związanych z produktami sponsora, zamieszczanie informacji reklamowej o produktach sponsora w treści aktualności na stronie konwentu.

  Allegro.pl QXL Poland/Merlin.pl S.A.

  Alior Bank

  Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o./Pepsicola General Bottlers Poland Sp. z o.o./Tymbark ? GMW Sp.z o.o. Sp.k.

  Haribo Sp. z o.o./Frito Lay Poland Sp. z o.o./Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Poland/ Mars, Inc.

  Sponsor (minimum 1000,- w sprzęcie, usługach i latinum)

  Oferta: umieszczenie na stronie WWW imprezy loga sponsora o max rozmiarach 70 x 150 px w specjalnym wyróżnionym displayu sponsorskim, pozycja loga w displayu zależna jest od wartości wsparcia, zamieszczenie bannera sponsorskiego o wielkości 50x400 px w dziale sponsorskim na stronie imprezy, zamieszczenie loga sponsora na poligraficznych materiałach imprezy produkowanych od maja 2009 (plakaty, ulotki) bez wyróżnień obok innych logotypów sponsorów, zamieszczenie loga sponsora w informatorze konwentowym (planowane 80 stron formatu A5 w kolorystyce 2+2 oraz 16 stron kolorowego insertu, papier kreda gazetowa, oprawa zeszytowa, okładka kolorowa pokryta folią matową i uszlachetniona wybiórczo lakierem UV), zamieszczenie 1 lub 2 kolorowej reklamy sponsora w informatorze konwentowym, dystrybucja drobnych materiałów promocyjnych sponsora wśród uczestników konwentu, umieszczenie plakatów promocyjnych sponsora max. w formacie A3 na terenie imprezy.

  Sieć Pizzerii (W pobliżu, najlepiej extra rabat za okazaniem identyfikatora)

  UIP/Imperial Cinepix

  Sawa Taxi Sp. z o.o./MPT Sp. z o.o.

  O listę zeszłorocznych oraz branżowych poproszę Łukasza i dorzucę.

  biter
  Participant
  #78868

  Imperial Cinepix - wydawca wszystkich filmów na DVDjakiś wydawca gier np. CD ProjectPortal internetowy, może nasza-klasa albo blip. Coś takiego.Trzeba zachaczyć o Urząd Miast, mają środki na kulturę to może przynajmniej patronat by dali.E-bay.

  Dzikowy
  Participant
  #78872

  Ava nie chce miasta, bo lubi się wpieprzać w program. Jak się pojawi coś o czarownicach i sukienkowi to podchwycą gwarantuję, ze będziemy mieli reklamę co się zowie, ale chyba nie w kontekście, na którym nam zależy 😛

  Dzikowy
  Participant
  #78904

  Uwaga. Ava popędza nas do przygotowania listy firm. Mamy czas do soboty (czyli wyślemy w sobotę 🙂 ) z zastrzeżeniem , że jest otwarta. Dopisujcie wszystkie pomysły, w sobotę około południa wrzucę uporządkowaną do zatwierdzenia.

  fluor
  Keymaster
  #78905

  Moim zdaniem te najważniejsze się pojawiły.

  Dzikowy
  Participant
  #78906

  + oczywiście zeszłoroczne 🙂 te celowo pominąłem

  fluor
  Keymaster
  #78908

  Dzikowy, czy ustalono już progi sponsorskie, warunki i budżet na AVA VI? Czemu służy tworzenie listy firm już teraz?

  Dzikowy
  Participant
  #78922

  Też nie wiem. Tak trochę od dupy strony. ;/

  jakiś wydawca gier np. CD Project

  CD Projekt był obecny (jakoś tak symbolicznie) w zeszłym roku, dlatego idzie ze starej listy (kiedy ta się pojawi).

  Dalek
  Participant
  #78935

  CD project to ma ostre kłopoty finansowe. Cenega też nie najlepiej przędzie, ale do niej lepiej się zwrócić.

  Dzikowy
  Participant
  #78938

  CD Projekt i Cenega to domena Avangardy, nie nasza. Ewentualnie można próbować jakieś pisemka giercowe, ale to chyba raczej do działu "media".

  biter
  Participant
  #78941

  Jeszcze sobie przypomniałem.Producenci napojów typu:1. Coca-Cola2. PepsiCo3. Zbyszko/PoloCocta3. Tymbark (totalna abstrakcja)Snacki:1.Fritolay2. Chrunchips3. Jakie tam jescze sąNo i Tym Podobne.

  Dzikowy
  Participant
  #78942

  Też o tym myślałem, ale może zamiast tego zatroszczyć się o bufet z firmy kateringowej lub hurtowni żywności? Ceny byłyby znacznie niższe w sklepiku.

  biter
  Participant
  #78943

  Też o tym myślałem, ale może zamiast tego zatroszczyć się o bufet z firmy kateringowej lub hurtowni żywności? Ceny byłyby znacznie niższe w sklepiku.

  Jeśli chodzi o żarcie to sam poddałeś propozycję coby zdobyć jakąś pobliską knajpę i to jest ok. A podane przezemnie firmy to są pod kontem finansowym. Wiesz licze na to że jak nagaimy Avie sponsora to nam odpali i będziemy mieć przynajmniej na te osławione już "gablotki".

  Zresztą mam taki chytry mało realny plan że ktoś z nas -> Ty <- dostanie glejt od Avy na rozmowy ze sponsorami. To by się zaczęlo budować "znajomości" gdybyśmy wpadli kiedyś na pomysł organizowania czegoś samodzielnie. Zdobyć znajomości - Bezcenne.

  Dzikowy
  Participant
  #78945

  Dostałem glejt. Zgłosiłem się ze względu na sponsorską ekipę z SONY, z którą zalewałem pałkę w zeszłym roku. Wystarczy się przypomnieć :DDo tematu.Ze wszystkich przedstawionych propozycji właśnie robię listę i wysyłam do gł. koordynatora.Jutro dostaniemy uzupełnioną o avowe firmy. Jeszcze trzeba się zgadać z SW. Oni pewnie biorą Hasbro :PBiter- zapomniałem. Portale społecznościowe proponuję wykorzystać jako kanały reklamy, nie sponsoringu.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram